Internetas

„WhatsApp“ programėlė netrukus pasipildys dar viena naujove: aplikacijos naudotojai galės turėti vartotojo vardą

„WhatsApp“ aplikacijos kūrėjai išleido naują programėlės versiją, kuri prieinama „Google Play Beta“ programoje. Ši programėlės beta versija rodo, kad „WhatsApp“ ateityje gali naudoti vartotojų vardus.

„WhatsApp“ programėlė netrukus pasipildys dar viena naujove: aplikacijos naudotojai galės turėti vartotojo vardą

Peržiūrėdami ką tik išleisto atnaujinimo kodą, „WABetaInfo“ darbuotojai pastebėjo naują funkciją. Atrodo, kad „WhatsApp“ į programėlę stengiasi įvesti vartotojų vardus.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Šiuo metu paskyrose naudotojams identifikuoti naudojami tik telefono numeriai. Pridėjus vartotojo vardo kūrimo parinktį, paskyras būtų galima identifikuoti dar vienu būdu.

Vienas didžiausių „WhatsApp“ konkurentų – „Telegram“ – jau įdiegė vartotojų vardus. Tai leidžia vartotojams paslėpti savo kontaktinę informaciją ir pateikti vartotojo vardus. Be to, įmonė taip pat pradėjo rengti premium vartotojų vardų aukcionus asmenims ir kanalams naudojant TON blokų grandinę.

Kadangi funkcija vis dar kuriama, dar per anksti žinoti, kaip „WhatsApp“ naudos vartotojų vardus. Gali būti, kad programa leis vartotojams paslėpti savo telefono numerius ir rodyti tik vartotojų vardus. Tai suteiktų papildomą privatumo sluoksnį, ypač bendraujant su pašaliniais žmonėmis, nepriklausančiais draugų ir šeimos ratui.

Programa taip pat gali suteikti galimybę ieškoti žmonių naudojant jų vartotojo vardą, o ne telefono numerį. Ar „WhatsApp“ imituos „Telegram“ ir pradės rengti premium vartotojų vardų aukcionus? Turėsime palaukti ir pamatyti.

Pasak šaltinio, vartotojo vardo laukas bus nustatymų puslapyje „Profilis“. Nėra garantijos, kad ši funkcija bus paskelbta viešai, tačiau gali būti, kad ji bus pristatyta ateityje.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas