Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Apple“ kompiuteriai neteks niekam nereikalingos naujovės: „MacBook Pro“ pasiūlys laiko patvirtintus variantus

„Apple“ kompiuteriai neteks niekam nereikalingos naujovės: „MacBook Pro“ pasiūlys laiko patvirtintus variantus

Lukas Snarskis

2021-07-10, 12:10

„Apple” greičiausiai pristatys naujos kartos „MacBook Pro” be prieštaringai vertinamos „Touch Bar” juostos. Pranešama, kad Kupertino technologijų milžinas ruošiasi šią vasarą pristatyti „MacBook Pro” liniją. Tikimasi, kad netrukus pasirodysiančiame įrenginyje bus naujas dizainas ir patobulinti “Apple Silicon” procesoriai.

Jutiklinė juosta „MacBook Pro” buvo įdiegta siekiant revoliucijos nešiojamuosiuose kompiuteriuose ir jų naudojime. Daugeliui „Apple” nusivylimų, ji nesulaukė populiarumo tarp naudotojų. Ši koncepcija turėjo daug potencialo, tačiau dabar atrodo, kad bendrovė visam laikui pašalins „Touch Bar” iš savo galingų nešiojamųjų kompiuterių.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

07-MacBook-Pro-1024x640

DSCC (Display Supply Chain Consultants) analitikai dabar patvirtina vieną iš minėtų gandų apie pokyčius.. Šios savaitės pradžioje DSCC paskelbė naują ataskaitą, kurioje teigiama, kad jutiklinė juosta šiuo metu yra vienas iš didžiausių OLED ekranų naudojimo būdų.

Tačiau DSCC šaltiniai teigia, kad didžiausia pasaulyje technologijų įmonė planuoja „atšaukti „Touch Bar” būsimajame „MacBook Pro”. Be to, per ateinančius kelerius metus bendrovė OLED ekranus naudos „iPad” serijoje. Galima priminti, kad praėjusių metų „MacBook Pro M1” buvo įdiegta jutiklinė juosta.

Jutiklinė juosta buvo pristatyta dar 2016 m., tačiau naudotojai niekada nelaikė jos labai reikalinga funkcija. Dauguma naudotojų mieliau naudojosi fiziniais klavišais, kuriuos galima paspausti. Praėjus maždaug penkeriems metams nuo funkcijos įdiegimo, „Apple” pagaliau atsižvelgė į naudotojų skundus.

Appl-m1X

Be to, „Bloomberg” ir Ming-Chi Kuo atskleidė, kad, pasak „MacRumors”, būsimasis „MacBook Pro” greičiausiai bus iš esmės pertvarkytas. Tiems, kurie nežino, „Touch Bar” reiškia OLED ekraną, kuris pakeis tradicinius funkcinius klavišus.

WCCFtech teigimu, „Apple” naujos kartos „MacBook Pros” maitinimui naudos savo M1X mikroschemų rinkinį. Šią informaciją pateikė „Apple” analitikas ir “iOS” kūrėjas Dylanas. Deja, tikėtina, kad „Apple” atnaujins „MacBook Air”, kuriame bus montuojamas ne toks galingas M2 mikroschemų rinkinys.

M1X mikroschemų rinkinys bus gaminamas naudojant TSMC N5P procesą. Tai yra patobulinta 5 nm mazgo, kuris naudojamas gaminant M1, versija. Be to, lustas gali pasižymėti ta pačia branduolio architektūra, kuri naudojama M1. Tai yra „Icestorm” ir „Firestorm”, kurias galima rasti A14.

Dylanas leidžia manyti, kad M1X turės 10 branduolių procesorių kartu su 2 efektyviais ir 8 dideliais branduoliais. GPU branduolių skaičius gali būti keturgubas arba bent jau padvigubintas. Be to, jis tvirtina, kad bus naujas „Mac mini” kompiuteris, kuriame veiks M1X.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas