Daugelio mūsų naudojama naršyklė sulaukė naujų galimybių: nuo šiol paieška bus dar efektyvesnė, tačiau tai ne vienintelis pasikeitimas

Neseniai „Google“ paskelbė, kad jos naršyklėje „Chrome“ esanti saugumo patikros funkcija nuo šiol veiks automatiškai. Tai reiškia, kad naršyklė neprašoma praneš kada reikėtų, pavyzdžiui, atsinaujinti slaptažodį. Tačiau tai ne vienintelė naujovė.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Daugelio mūsų naudojama naršyklė sulaukė naujų galimybių: nuo šiol paieška bus dar efektyvesnė, tačiau tai ne vienintelis pasikeitimas

„Google“ pristatė naujas „Chrome“ naršyklės funkcijas, kuriomis siekiama informacijos paieškos procesą padaryti veiksmingesnį ir patogesnį, net jei interneto ryšys ribotas.

Šie atnaujinimai taikomi tiek mobiliosioms „iOS“ ir „Android“ versijoms, tiek staliniams kompiuteriams skirtai naršyklės versijai, siūlant patobulintus paieškos mechanizmus ir rezultatų vizualizavimą.

Viena iš svarbiausių naujovių – į „Chrome“ darbalaukio versiją integruota paieškos pasiūlymų funkcija, pagrįsta kitų naudotojų užklausomis. „Google“ papildė „Chrome“ naujomis funkcijomis.

Dabar, kai naudotojas pradeda rašyti užklausą, naršyklė ne tik siūlo automatinio užbaigimo pasiūlymus, pagrįstus jo paties paieškos istorija, bet ir papildo juos populiariomis užklausomis, atspindinčiomis bendras tendencijas. Tai praplečia paieškos akiratį ir suteikia naudotojui daugiau galimų dominančių temų.

Mobiliosiose „Chrome“ versijose žengtas didelis žingsnis į priekį – prie paieškos užklausų pridėti paveikslėliai. Anksčiau naršyklė rodydavo paveikslėlius adreso eilutėje tik konkrečioms užklausoms, pvz., konkretaus valgomojo stalo modelio. Dabar net ir prie bendresnių užklausų, pavyzdžiui, „modernus stalas“, pridedamas paveikslėlis, todėl paieška tampa ne tik informatyvesnė, bet ir intuityvesnė.

Labiausiai intriguojanti funkcija – paieškos optimizavimas „Chrome“ mobiliosioms versijoms esant prastam interneto ryšiui. „Google“ teigia, kad dėl patobulintų įrenginio galimybių paieška veiks net ir esant prastam interneto ryšiui.

Nors bendrovė neatskleidžia techninių detalių, galime daryti prielaidą, kad dabar paieškai veikti užtenka minimalaus ryšio, o tai yra didelis privalumas nestabilaus interneto sąlygomis.

Atnaujinimai jau prieinami naudotojams, taip pabrėžiant „Google“ įsipareigojimą nuolat tobulinti naudotojų patirtį.

Šios funkcijos įdiegtos po to, kai neseniai buvo įdiegtos generatyvinės dirbtinio intelekto galimybės ir „Gemini“ pagrindu sukurta autorių kūrimo priemonė, o tai rodo, kad „Chrome“, kaip priemonė informacijai internete gauti, nuolat tobulėja.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas