Kompiuteriai

„Microsoft“ nepaliauja stebinti: iš pradžių užblokavo, o dabar ir vėl leidžia senų „Windows“ turėtojams atsinaujinti savo sistemas

Dar praėjusių metų lapkritį „Microsoft“ pradėjo dar kartą priminti vartotojams apie „Windows 8.1“ palaikymo pabaigą. Mes suprantame, kad dauguma mūsų skaitytojų yra „Windows“ entuziastai ir vartotojai, todėl mes patys taip pat paleidome kelis PSA naujienų priminimus, pirmiausia prieš mėnesį, tada praėjusią savaitę ir galiausiai tą dieną, kai pagaliau buvo atšauktas išplėstinis palaikymas.

„Microsoft“ nepaliauja stebinti: iš pradžių užblokavo, o dabar ir vėl leidžia senų „Windows“ turėtojams atsinaujinti savo sistemas

Pačios „Microsoft“ teigimu, vartotojams, kurie vis dar naudoja „Windows 8.1“, geriausias kelias buvo įsigyti naują kompiuterį, kuris tinkamas naudojimui su „Windows 11“, ir atnaujinti į naujausią OS. Bendrovė paaiškino, kad „Windows 11“ yra „saugiausia kada nors sukurta Windows“, kaip pagrindimą naujinimui.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Windows 11“ yra saugiausia kada nors sukurta „Windows“ su visapusiška apsauga, apimančia antivirusinę, ugniasienę, interneto apsaugą ir kt. Tai reiškia daugiau saugos funkcijų, prietaisų skydelio ekranų ir nuolatinių naujinimų, padedančių apsisaugoti nuo grėsmių ateityje – visa tai integruota be papildomų mokesčių“, - teigiama bendrovės pranešime.

„Windows 8.1“ palaikymui sukurti kompiuteriai yra sukurti naudojant maždaug 10 metų senumo technologiją. Perėjus prie naujo kompiuterio, atsiras daug „Windows“ aspektų, su kuriais susipažinsite, taip pat su svarbiomis programinės ir aparatinės įrangos naujovėmis ir galimybėmis, kurių nebuvo prieš dešimtmetį.

Įdomu tai, kad prieš tai „Microsoft“ blokavo atnaujinimą iš „Windows 8.1“ į „Windows 11“, naudodama sąrankos laikmeną su „Dev Channel build 25131“, kuri nepriekaištingai veikė iki ankstesnės versijos 25126. Sąranka paprasčiausiai išsijungia ir parodo įprastą klaidą „Modern Setup Host nustojo veikti“.

„Twitter“ vartotojas ir „Windows“ entuziastas „XenoPanther“ atrado, kad veikiantis 25126 versijos .WIM („Windows Image“) failas veikia naujausioje „Canary“ versijoje 25905.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas