„Nintendo“ pakeitė savo planus: patobulinto žaidimų kompiuterio artimiausiu metu neišvysime

Nors „Nintendo Switch“ pasirodė tik prieš penkerius metus, ji jau yra penkta geriausiai parduodama visų laikų konsolė su 114,33 mln. vienetų pardavimų.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Nintendo“ pakeitė savo planus: patobulinto žaidimų kompiuterio artimiausiu metu neišvysime

Ši sėkmė paskatino analitikus ir pramonės atstovus teigti, kad bus pristatyta atnaujinta „Pro“ versija su 4K palaikymu, geresniu procesoriumi nei senstantis „Switch“ „Tegra X1“ lustas, didesne atmintimi, geresniu ir galbūt didesniu ekranu ir kt.

„Switch Pro“ taip ir nepasirodė. Vietoj to gavome „Switch OLED“, kuris, nors ir siūlo keletą patobulinimų, palyginti su baziniu modeliu, yra daugiau laipsniškas atnaujinimas. Pranešama, kad jo gamyba kainuoja tik 10 JAV dolerių daugiau.

Taigi, kas atsitiko su „Switch Pro“, kuris daugelio nuomone jau turėjo būti pristatytas. „Digital Foundry Direct Weekly“ podkastas gali šiek tiek atskleisti šią paslaptį. Johnas Linnemanas sako, kad kalbėjosi su keliais kūrėjais, kurie atskleidė, kad kažkada buvo planuojama sukurti pereinamosios kartos „Switch“, tačiau konsolė buvo atšaukta.

J.Linnemanas teigia, kad dėl atšaukimo iš dalies gali būti kalta „Wii U“ istorija. 2006 metais pasirodžiusi originalioji „Wii“ buvo neįtikėtinai populiari, jos buvo parduota daugiau nei 100 mln. vienetų, tačiau vėliau išleista „Wii U“ patyrė didelį fiasko – buvo nupirkta vos 13 mln. konsolių. Galbūt „Nintendo“ norėjo išvengti panašios situacijos su atnaujintu „Switch Pro“.

J.Linnemanas mano, kad „Nintendo“ visgi išleis naujos kartos „Switch 2“ konsolę, ar kaip ji besivadintų, galbūt su NVIDIA „Tegra T23“ lustu, tačiau 2023 metais jos dar neišvysime.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas