Kompiuteriai

„Crucial T700“ pasiūlys neįtikėtiną spartą: naujieji SSD savo sparta nustebino net ir ekspertus

„Crucial T700“ pasiūlys neįtikėtiną spartą: naujieji SSD savo sparta nustebino net ir ekspertus

PCIe 5.0 duomenų kaupiklių technologija plinta daug lėčiau, nei dauguma entuziastų tikėjosi. Duomenų saugyklų bendrovės žadėjo dvigubai padidinti duomenų perdavimo spartą, palyginti su Gen4 saugyklomis, tačiau prireiks kelių mėnesių, jei ne metų, kol pradėsime matyti tokius SSD diskus. Tiesą sakant, net ir praėjus 16 mėnesių nuo pirmosios Gen5 galinčios naudoti stalinių kompiuterių platformos pristatymo, Gen5 duomenų saugyklų prieinamumas vis dar labai ribotas.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Panašu, kad netrukus į kovą dėl didžiausios duomenų perdavimo spartos prisijungs dar vienas prekės ženklas. Kaip ir kiti Gen5 kartos SSD diskai, „Crucial T700“ yra pagrįstas „Phison E26“ valdikliu ir bus tiekiamas su radiatoriumi. Bent jau šiuo atveju šis aušintuvas yra daug mažesnis ir nėra sumontuotas triukšmingas ventiliatorius. Taigi, jei ši saugykla pasiekia reklamuojamą greitį be aktyvaus aušinimo, tai jau didelis laimėjimas.

Remiantis „LinusTechTips“, kuriems buvo suteikta galimybė parodyti „Crucial T700“ spartą „CrystalDiskMark“ teste, SSD pasiekia 12422 MB/s nuosekliojo skaitymo greitį ir 11858 MB/s rašymo teste. Neaišku, kokia platforma buvo naudojama saugyklai testuoti, tačiau tai galėjo būti „Intel“ 600-osios, 700-osios arba AMD 600-osios serijos pagrindinės plokštės.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.
Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas