„Garmin“ išmaniųjų laikrodžių turėtojai sulaukė puikių naujienų: pristatomos naujos funkcijos, o taip pat ir išskirtinės apyrankės

„Garmin“ neseniai paskelbė naujus programinės įrangos ir funkcijų atnaujinimus kai kuriems išmaniesiems laikrodžiams, įskaitant „epix (Gen 2)“, „fēnix 7“, „Forerunner, „vívoactive 5“ ir „Venu 3“ serijos išmaniuosius laikrodžius ir kt.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Garmin“ išmaniųjų laikrodžių turėtojai sulaukė puikių naujienų: pristatomos naujos funkcijos, o taip pat ir išskirtinės apyrankės

Be to, „Garmin“ lengvasvoriai ir minkšti „UltraFit“ nailoniniai dirželiai prieinami dar įvairesnėmis spalvomis, įskaitant „Flame Red“ ir „Blue Granite“.

Į svarbiausias funkcijas šioje nemokamoje programinės įrangos versijoje įeina:

  • Automatinis perėjimas tarp daugiasportinių veiklų: susikoncentruokite į daromą veiklą ir leiskite laikrodžiui sekti tarpus tarp plaukimo, mynimo ir bėgimo atliekant daugiasportines veiklas.
  • Bėgimo takelių duomenų bazė: su daugiau nei 10 000 takelių (400 metrų) iš viso pasaulio, todėl naudokite bėgimo trasoje aktyvumo profilį, kad tiksliai įvertintumėte savo rezultatus – net ir tokioje trasoje, kurioje dar niekada nebėgiojote.
  • Miego treneris: raskite tinkamą balansą tarp iššūkį keliančių veiklų ir kūno natūralaus atsigavimo proceso su asmeniniu miego treneriu, suteikiančiu žinių, kiek rekomenduojama miegoti, ir miego gerinimo patarimus. „Garmin“ išmanieji laikrodžiai taip pat seka skirtingus miego etapus, popiečio miegus ir kitus svarbius rodiklius (matuojamus pagal miegą), kaip pulso oksimetrija ir širdies ritmo kaitos būklė.
  • Šokdynės veikla: pasirinkite tarp neribojamo režimo ir tikslo režimo (su siekiamu laiku ar ciklais), kad sektumėte trukmę, bendrą ciklų ir raundų skaičių, informaciją apie raundus, rekordus, širdies ritmą, sudegintas kalorijas ir šuoliukų skaičių per minutę. Taip pat siūlomas pasirinktinas intervalas iki signalo ir atgalinio skaičiavimo laiko matuoklis.

Naujosios „UltraFit“ nailoninių dirželių spalvos

Populiarieji „UltraFit“ nailoniniai dirželiai prieinami naujais spalvų pasirinkimais. Lengvi ir patogūs „QuickFit suderinami nailono dirželiai skirti atkakliam sportui ir dėvėjimui lauke bet kokiomis oro sąlygomis. 20 mm apyrankė dabar prieinama ir „Deep Orchid“ spalva, o 22 mm ir 26 mm apyrankės – „Flame Red“, „Blue Granite“ ir „Moss“ spalvomis. Siūloma naujųjų dirželių mažmeninė kaina yra 39,99 EUR.

Programinės įrangos atnaujinimai pradėti platinti suderinamuose įrenginiuose. Klientai gali atnaujinti savo išmanųjį laikrodį įjungę savo prietaise automatinius atnaujinimus ir sinchronizavę su „Garmin Connect“ arba naudodamiesi „Garmin Express.

Sukurti viduje gyvenimui lauke „Garmin“ gaminiai sukėlė revoliuciją nuotykių ieškotojų, sportininkų ir aktyvaus laisvalaikio entuziastų gyvenime. Kurdama gyvenimą palengvinančius ir pagerinančius gaminius, „Garmin“ tiki, kad kiekviena diena – tai galimybė kurti naujoves ir pranokti vakarykštę dieną.

„Garmin“ gaminiai, specialiai sukurti naudoti lauke, pakeitė visų lygių bei gebėjimų bėgikų, dviratininkų, plaukikų ir kitų sportininkų gyvenimus. Įsipareigodama kurti technologijas, padedančias žmonėms gyventi aktyviai ir įgyvendinti visas savo galimybes, „Garmin“ tiki, kad kiekviena diena yra nauja galimybė pranokti vakarykštę. Jau daugiau nei 30 metų „Garmin“ pirmauja kurdama pažangius GPS navigacijos ir belaidžius prietaisus žmonėms, norintiems gyventi aktyviai. „Garmin“ daugiausia dėmesio skiria penkioms sritims: automobilių, aviacijos, kūno rengybos, laivybos ir aktyvaus laisvalaikio.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas