Las Vegase savo pristatymą planuoja „Huami“, pasirodys naujas „Amazfit“ produktas

Las Vegase savo pristatymą planuoja „Huami“, pasirodys naujas „Amazfit“ produktas

Kinijos kompanija „Huami“ turėjo labai įdomius 2019 metus. Gamintojas šiemet išleido 7 išmaniuosius laikrodžius, kurie buvo pažymėti „Amazfit“ prekiniu ženklu. Ir nors kompanijos planai buvo išleisti bent 10 laikrodžių, tačiau ir dabar pasiektas rezultatas atrodo pakankamai puikiai.

Visai neseniai, šis Kinijos gamintojas paskelbė, jog ketina pristatyti naują „Amazfit“ produktą, kurio pristatymas numatomas Las Vegase įvyksiančioje CES 2020 parodoje. Tiesa, šiuo atveju reikėtų žinoti, kad „Huami“ gamina ne tik išmaniuosius laikrodžius, tačiau kol kas labai sudėtinga nuspėti kas tiksliai bus pristatyta.

Kompanijos atstovų išplatintoje nuotraukoje, galime matyti bėgančią moterį, o pagrindinis šūkis – „peršokti visas ribas“. Deja, tačiau tokia informacija neatskleidžia gamintojo planų, bet labai tikėtina, kad „Huami“ neketina pristatyti naujo laikrodžio.

Tikėtina, jog gamintojas gali pristatyti bėgimo batelius. Kaip žinia, „Amazfit“ prekiniu ženklu pažymėti ne tik išmanieji laikrodžiai, tačiau ir nemažai sportui skirtos produkcijos. Dar anksčiau „Huami“ yra pristatę tokių produktų kaip sportiniai marškinėliai, saulei atsparus paltas, sportiniai šortai bei išmaniuosius bėgimo batelius.

Nors oficialiai tokia informacija dar nepatvirtinta, tačiau realiausias variantas yra išvysti „Amazfit“ bėgimo batelius su integruotu žingsnių skaičiavimo mechanizmu. Tai nebūtų kažkokia sensacinga naujiena, nes Kinijos kompanija „Xiaomi“ dar šiemet pristatė jau trečios kartos išmaniuosius bėgimo batelius. Kaip bebūtų, panašu, jog į šį traukinį ketina įšokti ir „Amazfit“.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas