Turite ar planuojate įsigyti „Amazfit“ laikrodį? Privalote sužinoti apie šiuos pasikeitimus

Lukas Snarskis

2020-08-24, 14:45 (atnaujinta 2023-03-19, 14:40)

0 komentarų
Turite ar planuojate įsigyti „Amazfit“ laikrodį? Privalote sužinoti apie šiuos pasikeitimus

Lietuvoje daugelis puikiai žino Kinijos kompaniją „Huami“ ir jos „Amazfit“ serijos išmaniuosius laikrodžius. Daugelis šio gamintojo laikrodžius renkasi dėl puikaus kainos ir kokybės santykių, o dabar „Huami“ atstovai turi naujienų tiems, kurie naudojasi jų produkcija.

Anksčiau „Google“ programėlių parduotuvėje visi turėjo ieškoti „Amazfit“ aplikacijos, kuri skirta tam, jog susieti savo laikrodį su telefonu, tačiau gamintojos nusprendė pakeisti jos pavadinimą. Nuo šiol ši aplikacija bus žinoma kaip „Zepp“. Tiesa, laikinai ji randama „Zepp (formerly Amazfit“) pavadinimu, tačiau nuo rugpjūčio 25 dienos ji bus žinoma tiesiog kaip „Zepp“.

Įdomu tai, jog „Zepp“ yra kompanijos pavadinimą, kurią prieš keletą metų įsigijo ta pati „Huami“. Šis prekinis ženklas buvo žinomas dėl jų kuriamų išmaniųjų sporto aksesuarų bei sensorių, o „Play Store“ parduotuvėje galite rasti ne vieną aplikaciją būtent su „Zepp“ pavadinimu. Ir panašu, kad tokie pokyčiai su „Amazfit“ gali būti susiję su gerokai didesniais „Huami“ planais.

Manoma, kad „Huami“ ketina sujungti visas savo aplikacijas į vieną ir tai atrodo kaip labai logiškas sprendimas. Tai turėtų reikšti, jog naujoji „Zepp“ aplikacija būtų tinkama ne tik įvairiems sensoriams ar kitiems įrenginiams, tačiau ir „Amazfit“ produktams. Tai suteiktų papildomo patogumo vartotojams, nes nereikėtų siųstis kelių skirtingų aplikacijų, o ir patiems kūrėjams pakaktų rūpintis vos viena programėle.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas