Hiseeu WHDC14 8MP Wireless Monitor Camera Dual-Lens Wall Mount Smart WiFi Camera

Hiseeu WHDC14 8MP Wireless Monitor Camera Dual-Lens Wall Mount Smart WiFi Camera

Kaina: 49.99€

Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Hiseeu WHDC14 8MP Wireless Monitor Camera Dual-Lens Wall Mount Smart WiFi Camera“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 49.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Hiseeu WHDC14 8MP Wireless Monitor Camera Dual-Lens Wall Mount Smart WiFi Camera pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Hiseeu WHDC14 8MP Wireless Monitor Camera Dual-Lens Wall Mount Smart WiFi Camera“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Hiseeu WHDC14 8MP Wireless Monitor Camera Dual-Lens Wall Mount Smart WiFi Camera kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Hiseeu WHDC14 8MP Wireless Monitor Camera Dual-Lens Wall Mount Smart WiFi Camera“ parduodamas tik už 49.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-05-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas