Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Lixada 3.2M Inflatable Paddle Board Stand Up for Adult 6 Inch Thick SUP Paddleboard Water Sport Surf Set with Adjustable Paddle Pump Travel Backpack“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 129.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Lixada 3.2M Inflatable Paddle Board Stand Up for Adult 6 Inch Thick SUP Paddleboard Water Sport Surf Set with Adjustable Paddle Pump Travel Backpack pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Lixada 3.2M Inflatable Paddle Board Stand Up for Adult 6 Inch Thick SUP Paddleboard Water Sport Surf Set with Adjustable Paddle Pump Travel Backpack“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Cafago“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Lixada 3.2M Inflatable Paddle Board Stand Up for Adult 6 Inch Thick SUP Paddleboard Water Sport Surf Set with Adjustable Paddle Pump Travel Backpack kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Lixada 3.2M Inflatable Paddle Board Stand Up for Adult 6 Inch Thick SUP Paddleboard Water Sport Surf Set with Adjustable Paddle Pump Travel Backpack“ parduodamas tik už 129.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas