Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Mini Trail Camera 24MP/1080P 48 Infrared LED IR Night Vision Waterproof Hunting Camera 60° Detection Range for Wildlife Scouting Hunting“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 34.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Mini Trail Camera 24MP/1080P 48 Infrared LED IR Night Vision Waterproof Hunting Camera 60° Detection Range for Wildlife Scouting Hunting pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Mini Trail Camera 24MP/1080P 48 Infrared LED IR Night Vision Waterproof Hunting Camera 60° Detection Range for Wildlife Scouting Hunting“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Mini Trail Camera 24MP/1080P 48 Infrared LED IR Night Vision Waterproof Hunting Camera 60° Detection Range for Wildlife Scouting Hunting kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Mini Trail Camera 24MP/1080P 48 Infrared LED IR Night Vision Waterproof Hunting Camera 60° Detection Range for Wildlife Scouting Hunting“ parduodamas tik už 34.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-04-30, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas