Kūrybingų žmonių svajonės išsipildymas: aukščiausios klasės graviravimo staklės dabar parduodamos už neįtikėtinai žemą kainą, nepraleiskite progos!

Kūrybingiems ar mėgstantiems kažką sukurti laisvalaikiu – lazerinės graviravimo staklės neturėtų būti naujiena. Šiandien pasiūlymą turime tiems, kurie ieško būtent tokio įrenginio.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Kūrybingų žmonių svajonės išsipildymas: aukščiausios klasės graviravimo staklės dabar parduodamos už neįtikėtinai žemą kainą, nepraleiskite progos!

Internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ lazerines graviravo stakles „Swiitol Pro“ dabar galite įsigyti vos už 299,99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Prieš atsiskaitant reikėtų nepamiršti nurodyti ir specialaus nuolaidos kodo - SW18PR.

Žinoma, šis produktas jus pasieks iš Europoje esančio sandėlio, kas garantuoja ir greitą pristatymą. Norėdami sužinoti daugiau apie šį produktą – skaitykite toliau.

Swiitol C18 Pro 18W Laser Engraver 30000mm/min High Speed 0.01mm High Precision

[EU] Swiitol C18 Pro 18W Laser Engraver 30000mm/min High Speed 0.01mm High Precision

Kaina: 299.99€

Visų pirma, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog „Swiitol Pro“ jus pasieks išties puikios komplektacijos – jūs gausite visas reikalingas detales ir gausybę papildomų priedų, kas leis iškart pradėti norimus darbus. Žinoma, prieš tai reikės viską sudėti į reikiamas vietas.

Lazerinio graviruoklio darbinis plotis siekia 400 x 400 mm, o tai leis jums dirbti net ir su pakankamai dideliais objektais. Pažymimas ir saugumas, kurį suteikia „Swiitol Pro“. Šis įrenginys turi patentuotą akių apsaugos dizainą, kas leis norimus darbus atlikti ir be apsauginių akinių.

„Swiitol Pro“ galia siekia 90W, o graviravimo greitis iki 30 000 mm/min, o jo tikslumas – net 0,01 mm. Gamintojas pažymi ir tai, jog šis įrenginys aprūpintas fiksuotu lazeriu, kuris pasižymi didžiuliu veikimo efektyvumu. Šis graviruoklis leis jums graviruoti medį, plieną, odą, kartoną, gumą, plastiką bei kitas medžiagas, o taip pat jis tinkamas ir pjovimo darbams.

Verta pastebėti, jog šioms lazerinėms graviravimo staklėms reikalingas prijungimas prie kompiuterio, o taip pat ir speciali programa, kuris leis atlikti norimus darbus. Tam tinka „LaserGRBL“, jeigu naudojate „Apple“ kompiuterį, arba „LightBurn“, jeigu jūsų kompiuteris veikia su „Windows“ operacine sistema. Čia jūs galėsite įkelti norimą išgraviruoti paveiksliuką arba galėsite nusipiešti jį ir patys.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Cafago“ lazerines graviravo stakles „Swiitol Pro“ dabar galite įsigyti vos už 299,99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Prieš atsiskaitant reikėtų nepamiršti nurodyti ir specialaus nuolaidos kodo - SW18PR.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas