Technologijos

Norintiems įsigyti naujausią „Apple“ šedevrą – netikėta užduotis: būsimiems pirkėjams teks pereiti sudėtingą procesą

„Apple“ savo WWDC23 pristatymą užbaigė parodydama ilgai lauktas papildytosios realybės ausines „Vision Pro“. 3499 JAV dolerių kainuojanti sistema yra varoma M2 lusto ir turi naują operacinę sistemą ir „App“ sąsaja mišrios realybės erdvėje. Stebėtina, kad visa tai veikia be fizinių valdiklių ir prekyboje pasirodys kitąmet.

Norintiems įsigyti naujausią „Apple“ šedevrą – netikėta užduotis: būsimiems pirkėjams teks pereiti sudėtingą procesą

„Bloomberg“ žurnalistas Mark‘as Gurman‘as pateikia pirminę informaciją apie „Apple“ planus išleisti „Vision Pro“. Kitų metų pradžioje pradėjus prekiauti 3 500 JAV dolerių kainuojančiu įrenginiu, jo prieinamumas bus ribotas, o norint jį užsisakyti, pirkėjams reikės pereiti šiek tiek sudėtingą procesą.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Norėdami įsigyti „Vision Pro“, klientai pirmiausia turi susitarti dėl pritaikymo. Specialus aparatas ir „iPhone“ programėlė nuskaitys naudotojo galvą, kad „Apple“ galėtų nustatyti tinkamą galvos juostos ir šviesos sandariklio dydį.

Pirkėjai internetu gali atlikti skenavimą iš namų naudodamiesi „iPhone“ programėle. Naudotojai, turintys akinius, turi pateikti bendrovei recepto duomenis, kad akiniai būtų su tinkamais lęšiais.

Nors bendrovė „Vision Pro“ pardavinės visose 270 JAV „Apple“ parduotuvių, demonstracinės stotys iš pradžių bus įrengtos tik didžiuosiuose regionuose, pavyzdžiui, Niujorke ar Los Andžele. Be to, „Vision Pro“ pirkti internetu bus galima tik 2025 m. Taigi pirmieji pirkėjai turės būtinai nueiti į fizinę parduotuvę.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas