„Samsung” kartu su „Corning” kuria naujus patvarumo ir vaizdo kokybės standartus

Technologijų bendrovė „Samsung Electronics” ir stiklų gamintojas „Corning” praėjusią savaitę paskelbė, kad „Galaxy S24 Ultra” įrenginiuose bus naudojama nauja „Corning Gorilla Armor” stiklo medžiaga.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Samsung” kartu su „Corning” kuria naujus patvarumo ir vaizdo kokybės standartus

Naujasis stiklas neseniai pristatytame „Samsung” flagmane užtikrins patvarumo ir vaizdo aiškumo derinį, sodresnį ekrano vaizdą saulės šviesoje ir geresnę apsaugą nuo pažeidimų, atsirandančių dėl kasdienio dėvėjimo.

Aukštos kokybės standartų besilaikantis gamintojas kartu su „Galaxy S” serija paskatino inovacijas ir padarė didelę pažangą siekiant didesnio patvarumo”, – sako Andrius Mateika, „Samsung Electronics Baltics” produktų treneris. „Ši partnerystė suteikė galimybę žmonėms naudotis mūsų įrenginiais užtikrintai ir ramiai.”

„Corning Gorilla Armor” yra kitokio tipo išmaniųjų telefonų stiklų medžiaga. Lyginant su įprastu stikliniu paviršiumi, ši medžiaga iki 75 proc. sumažina atspindžius, todėl pagerina ekrano įskaitomumą kone bet kokioje aplinkoje.

Naujoji stiklo medžiaga užtikrina ir išmaniojo telefono patvarumą. Atlikus bendrovės laboratorinius bandymus, šis stiklas pademonstravo didesnį patvarumą lyginant su konkurentų aliumosilikatiniais stiklais.

Be to, siekdama įvertinti itin didelį atsparumą įbrėžimams, „Corning” sukūrė naują laboratorinį testą „Scratch Bot”. Atlikus šį bandymą, skirtą atkartoti mikroįbrėžimus, atsirandančius dėl kasdienio naudojimo, „Gorilla Armor” neparodė jokių matomų įbrėžimų, o atsparumas įbrėžimams buvo daugiau nei keturis kartus didesnis nei konkurentų aliumosilikatinių dengiamųjų stiklų.

„Samsung” ir „Corning” bendradarbiavimas tęsiamas jau pusę amžiaus. „Corning Gorilla Glass” stiklas buvo naudojamas daugybėje „Samsung” įrenginių – nuo pirmųjų „Galaxy” išmaniųjų telefonų iki „Galaxy S23” serijos, „Galaxy Fold5” ir „Galaxy Flip5”, kuriuose naudojamas „Corning Gorilla Glass Victus 2”. „Galaxy S24 Ultra” įrenginių su „Gorilla Armor” pristatymas tęsia šią ilgametę partnerystę, skirtą kurti pasaulinio lygio inovacijas, itin svarbias mobiliosios elektronikos pramonei.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas