Specialus pasiūlymas, kurio negalima praleisti daugeliui: siūlo fiksuoti bene mažiausią elektros kainą rinkoje, sužinokite, kaip pasinaudoti tokia galimybe

Dažno elektros vartotojo noras – sutaupyti ir sulaukti kuo mažesnių sąskaitų už elektrą. Tiesa, sutartims su elektros tiekėjais artėjant į pabaigą, gyventojai neretai į naujo tiekėjo paieškas leidžiasi tik paskutinę minutę.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Specialus pasiūlymas, kurio negalima praleisti daugeliui: siūlo fiksuoti bene mažiausią elektros kainą rinkoje, sužinokite, kaip pasinaudoti tokia galimybe

Pavasarį paprastai elektros kainos rinkoje nusileidžia į žemesnį lygį, suteikdamos galimybę elektros tiekėjams siūlyti palankesnes kainas savo klientams. Tai puiki proga gyventojams užsifiksuoti žemesnius tarifus ilgesniam laikui ir sutaupyti.

Šiuo metu tiek esami „Elektrum Lietuva“ klientai, tiek naujo elektros tiekėjo beieškantys gyventojai gali pasinaudoti unikaliu pasiūlymu. Tiesa, susidomėjusiems vertėtų suskubti – pasiūlymas galioja tik iki kovo vidurio.

Visi klientai, nuo vasario 27 d. iki kovo 15 d. pasirinkę pigiausią „Elektrum Lietuva“ planą PRAKTIŠKAS ir pasinaudoję specialiu nuolaidos kodu – DOVANA15 – gaus 15 eurų nuolaidą pirmai sąskaitai.

„Klientams, sudariusiems sutartį pasiūlymo galiojimo laikotarpiu, taip pat bus sugeneruotas ir unikalus rekomendacijos kodas. Juo klientai galės dalintis su draugais – kodas suteiks 15 eurų nuolaidą ir jų pirmajai sąskaitai. Šiuo pasiūlymu kviečiame naudotis ir naujus, ir jau esamus savo klientus“, – teigia „Elektrum Lietuva“ produktų vystymo vadovas Mantas Kavaliauskas.

Anot jo, dažnai gyventojai visai nepagrįstai galvoja, kad pasikeisti elektros tiekėją yra sudėtinga arba tai užima daug laiko.

„Vyrauja klaidingas įsitikinimas, kad tai sudėtingas procesas ir neverta nieko keisti dėl kelių centų, tačiau tie centai per metus išauga į nemenką sumą, kurią gyventojai galėtų sutaupyti ir vėliau skirti ją kokybiškam laisvalaikiui“, – dalijasi ekspertas.

M. Kavaliauskas priduria, jog šiuo metu Lietuvoje, buitinių elektros vartotojų segmente, veikia keturi nepriklausomi tiekėjai, iš kurių „Elektrum Lietuva“ užtikrina mažiausią mėnesio sąskaitą vartotojams, siūlydama 21,471 ct/kWh kainą ir netaikydama jokio mėnesinio mokesčio.

„Sutarties su nauju nepriklausomu elektros tiekėju sudarymą vertėtų apsvarstyti ir visuomeninio, ir garantinio tiekimo klientams. Visuomeninio tiekimo klientai šiuo metu moka didesnę sumą – 21,9 ct/kWh – nei siūlo nepriklausomas tiekėjas „Elektrum Lietuva“. O tiems, kurie nėra pasirinkę nepriklausomo elektros tiekėjo, gali tekti mokėti rekordiškai didelę garantinio tiekimo kainą – vasario mėnesį ji siekia 26,919 ct/kWh“, – sako M. Kavaliauskas.

Pasak jo, pasitikrinti skirtingų tiekėjų kainas galima Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) skaičiuoklėje.

Visiems elektros vartotojams jis primena, kad keisti tiekėją galima ir nelaukiant turimos sutarties galiojimo pabaigos, o tai padaryti galima savarankiškai tiekėjo savitarnos puslapyje ar mobilioje programėlėje – dažniausiai klientams tam prireikia tik kelių minučių.

Jau 13 mėnesių „Elektrum Lietuva“ yra daugiausiai naujų klientų rinkoje pritraukiantis tiekėjas. Tai – ilgametės patirties, patikimumo ir geros kainos ženklas. Kad klientai pasitiki bendrovės teikiamomis paslaugomis, rodo 99 proc. toliau pratęsiamos pasibaigusios galioti sutartys. VERT duomenimis, šiuo metu „Elektrum Lietuva“ užimama rinkos dalis pagal patiektą elektros energijos kiekį gyventojams siekia 20 proc.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas