„Teltonika“ Vilniuje statys naują elektronikos surinkimo gamyklą

Pranešimas spaudai

2023-09-08, 07:15

0 komentarų

Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių grupė „Teltonika“ Vilniuje statys naują elektronikos surinkimo gamyklą. „Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parke vystomam projektui buvo išduotas statybos leidimas.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
„Teltonika“ Vilniuje statys naują elektronikos surinkimo gamyklą

Naujasis gamybinis pastatas iškils Liepkalnyje, Svylos g. 16, priešais šiuo metu veikiančią „Teltonika EMS“ elektronikos surinkimo gamyklą. Čia bus sukurta 700 darbo vietų ir bus gaminami „Teltonikos“ kuriami daiktų interneto produktai, taip pat vykdoma kontraktinės gamybos veikla.

Gamybos pajėgumai sieks daugiau nei 18 mln. gaminių per metus. Planuojama, kad naujos gamyklos statybos užtruks apie 1,5 metų. Į šį projektą „Teltonikos“ įmonių grupė investuos apie 75 mln. eurų.

„Šiuo metu Liepkalnyje, Ditvos g. daiktų interneto produktus gaminame dvejuose pastatuose, tačiau vienas iš jų jau pasenęs, statytas prieš porą dešimtmečių. Ateityje vietoj jo statysime biurų kompleksą, o šiuo metu jame veikiančias gamybines operacijas perkelsime į kitus pastatus. Didesnė gamykla mums reikalinga atsižvelgiant į planuojamą „Teltonikos“ įmonių grupės plėtrą, kadangi kasmet augame po keliasdešimt procentų. Šiuo projektu taip pat norime patenkinti didesnį kitų įmonių kontraktinės gamybos poreikį“, – teigia „Teltonikos“ įmonių grupės įkūrėjas ir prezidentas Arvydas Paukštys.

Naujoji „Teltonikos“ gamykla bus 3 aukštų, 22,7 tūkst. kv. metrų ploto. Pirmame ir antrame aukšte suprojektuotos gamybinės patalpos – veiks 10 elektronikos gaminių surinkimo linijų, 20 testavimo linijų, 4 pakavimo linijos, modernus robotizuotas sandėlis, laboratorijos. Trečiame aukšte bus įkurtos administracinės patalpos. Šalia A++ energetinio efektyvumo klasės pastato bus įrengta maždaug 300 automobilių parkavimo vietų.

„Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parke Liepkalnyje per penkmetį keliais etapais iškils 10 naujų gamybinės ir administracinės paskirties pastatų, planuojama įdarbinti apie 6 tūkst. darbuotojų. „Teltonikos“ įmonių grupė praėjusį mėnesį jau pradėjo statyti spausdintinio montažo plokščių gamyklą, kurią planuojama užbaigti iki 2024 m. pabaigos. Į šį projektą bus investuota apie 143 mln. eurų. Skaičiuojama, kad bendros investicijos į „Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parką sieks apie 3,7 mlrd. eurų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas