Technologijos

To dar nėra buvę: lietuviai planuoja atspausdinti gyvenamąjį namą

Tobulėjant trimačio spausdinimo technologijai, ji vis plačiau naudojama medicinos, pramonės ar statybų srityse. Plastikas jau nebėra vienintelė spausdinimo medžiaga: pasitelkiamas metalas ar betonas.

To dar nėra buvę: lietuviai planuoja atspausdinti gyvenamąjį namą

Lietuvoje didesnių šios technologijos įmonių nėra, tačiau mūsų šalyje yra vienas didžiausių pasaulyje trimatis spausdintuvas. Juo įmonė „Strato“ dar šiemet planuoja atspausdinti gyvenamąjį namą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Strato“ technologijų vadovas Jokūbas Vaišvila sako, kad įmonės pagrindinė veikla – statyba, tačiau jų veiklos sritis apima ir baldų gamybą bei kitas šakas.

„Mūsų įmonė taikosi grynai į statybos pramonę pakeliui prigriebdama ir kitas galimas pramonės šakas“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Svarbi valanda“ sako J. Vaišvila.

Pašnekovas pažymi, kad jo įmonė išsiskiria tuo, kad daiktų spausdinimas vyksta greičiau nei kitur. Todėl įmonė iškėlė tikslą dar šiemet atspausdinti vieno aukšto gyvenamąjį namą.

„Tai yra 6 metrų pločio,5 metrų gylio ir 4 aukščio 3D spauda“, – atskleidžia pašnekovas.
Be to, J. Vaišvila teigia, kad įmonė planuoja dirbti ir su atskiromis detalėmis, iš kurių namai būtų konstruojami jau statybos aikštelėje.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas