Technologijos

„Google“ paskelbė apie didžiausią metų renginį: paaiškėjo, kada įvyks kasmetinė „Google I/O“ konferencija

„Google“ paskelbė apie didžiausią metų renginį: paaiškėjo, kada įvyks kasmetinė „Google I/O“ konferencija

JAV technologijų milžinė „Google“ pasidalino svarbiausiomis metų naujienomis – oficialiai paskelbta kasmetinės „Google I/O“ kūrėjų konferencijos data. Kaip skelbia bendrovės vadovas Sundar Pichai, šis renginys įvyks jau gegužės 10 dieną.

Verta pastebėti, kad šiemet įvyksianti „Google I/O“ konferencija bus pirmoji per pastaruosius ketverius metus, kuomet renginyje bus žiūrovų. Kaip žinia, dėl pandemijos tokie renginiai būdavo transliuojami tik internetu arba netgi įrašomi iš anksto. Tiesa, transliacija bus prieinama ir šiemet, o renginį tiesiog bus galima matyti „YouTube“ platformoje.

„Google I/O“ metu tikimasi sužinoti daugiau informacijos apie „Android 14“ operacinę sistemą, tačiau ar „Google“ ketina pristatyti kokius naujus produktus – išlieka neaišku. Jau ne vienerius metus internete sklando gandai apie „Pixel Fold“ modelį, o pastaruoju metu daug kalbama ir apie planšetę ar naujus „Pixel Buds Pro“ belaidžius ausinukus. Kaip bebūtų, nėra aišku ar nors vienas iš šių produktų bus pademonstruotas gegužę.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas