Aiškėja didžiausios „Google“ paslaptys: jau žinomos pagrindinės „Pixel 7a“ telefono savybės, pasiūlys nemažai naujovių

Lukas Snarskis

2023-05-03, 10:16 (atnaujinta 2023-05-03, 23:32)

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Google“ ruošiasi pirmųjų šių metų naujienų pristatymui. Jau kuris laikas žinoma, jog gegužės 10 dieną prasidės kasmetinė „Google I/O“ konferencija, o dabar aiškėja ir kokias naujienas yra paruošusi bendrovė.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
Aiškėja didžiausios „Google“ paslaptys: jau žinomos pagrindinės „Pixel 7a“ telefono savybės, pasiūlys nemažai naujovių

Dar visai neseniai paaiškėjo, jog „Google“ jau gegužės 11 dieną ketina pristatyti ir ilgai lauktą „Google Pixel 7a“ išmanųjį telefoną. Likus tik kiek daugiau nei savaitei iki šio modelio pasirodymo – aiškėja ir pirmosios jo savybės. Naujai pasirodžiusi informacija atskleidžia kokias naujoves pasiūlys šis išmanusis.

Naujasis „Google Pixel 7a“ bus aprūpintas 6,1 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška bei pasiūlys 90 Hz atsinaujinimo dažnį. Būtent pastaroji savybė turėtų nustebinti daugelį „Google“ kuriamų telefonų gerbėjų, nes šios serijos modeliai dar niekada neturėjo aukštesnio ekrano atsinaujinimo dažnio.

Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime dvi kameras, o pagrindinė jų bus aprūpinta 64 MP raiškos vaizdo jutikliu. Verta pastebėti, kad tai yra dar viena savybė, kokios „Pixel Xa“ serijos įrenginiuose dar nėra buvę. Naujojo „Pixel 7a“ nugarėlėje taip pat įmontuota ir 13 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta plataus kampo kamera.

Priekinėje „Google Pixel 7a“ dalyje, nedideliame apskritime, bus įmontuota 13 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta asmenukių kamera. Jau žinoma ir tai, jog išmanusis telefonas veiks su „Tensor G2“ procesoriumi, tačiau atmintinių opcijos nėra atskleidžiamos.

„Google“ išmanusis telefonas taip pat pasiūlys ir belaidžio įkrovimo galimybę, kurio sparta turėtų siekti 18W. Deja, tačiau kokia įkrovimo spartą pasiūlys standartinis įkrovimo būdas – nėra žinoma. Neatskleidžiama ir kokios talpos baterija palaikys „Pixel 7a“ įrenginio veikimą.

Kaip jau minėjome, „Google Pixel 7a“ debiutas įvyks jau gegužės 11 dieną, o visą naujausią informaciją, kaip ir įprasta, rasite ir mūsų portale.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas