Telefonai

Aiškėja ką pasiūlys naujieji „Apple“ flagmanai: rudenį pasirodantys modeliai gaus dar didesnes baterijas nei anksčiau

Kalbos apie JAV technologijų milžinės „Apple“ kuriamas išmaniuosius telefonus netyla nuolatos. Bendrovė šį rudenį turėtų pristatyti naujuosius „iPhone 15“ ir „iPhone 15 Pro“ serijos modelius, o apie juos kalbama jau kone pusmetį.

Aiškėja ką pasiūlys naujieji „Apple“ flagmanai: rudenį pasirodantys modeliai gaus dar didesnes baterijas nei anksčiau

Remiantis nauju gandu iš Kinijos, kuris tariamai atkeliavo iš „insaiderio“ iš „Foxconn“ gamyklos, šių metų „Apple iPhone 15“ serijos baterijos talpa tikrai pagerės. Tai paveiks visus keturis modelius.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Štai gandai apie dydžius. Teigiama, kad „iPhone 15“ turi 3 877 mAh bateriją, „iPhone 15 Plus“ - 4 912 mAh, „iPhone 15 Pro“ - 3 650 mAh, o „iPhone 15 Pro Max“ - 4 852 mAh.

Palyginimui atkreipkite dėmesį, kad „iPhone 14“ yra su 3 279 mAh elementu, „iPhone 14 Plus“ su 4 323 mAh baterija, „iPhone 14 Pro“ turi 3 200 mAh, o „iPhone 14 Pro Max“ veikia su 4 323 mAh, kaip ir „Plus“.

Taigi, padidėjimas yra gana didelis, o jei šis gandas pasitvirtins, visiškai aišku, kad „Apple“ įrenginiai užims labai aukštą vietą atliekant akumuliatoriaus testus. Tai pirmas kartas, kai bet kuris „iPhone“ pasiekia beveik 5 000 mAh, o įvertinus „Apple“ gerai žinomus optimizuotus vidinius lustus, visų jų akumuliatoriaus veikimo laikas turėtų būti puikus.

Remiantis ankstesniais gandais, šių metų „iPhone“ bus šiek tiek storesni nei jų pirmtakai, ir tai visiškai logiška, jei jie gaus didesnes baterijas.

Atskiras gandas iš „Weibo“, Kinijos „Twitter“ atitikmens, teigia, kad „iPhone 15 Pro“ bazinė saugykla bus 256 GB, dvigubai didesnė nei dabartinė 128 GB. Tai būtų dar vienas skirtumas tarp Pro į ne Pro modelių, nes pastarieji išliks su 128 GB.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas