Telefonai

„Apple“ gudrybėms nėra jokių ribų: pateikė itin skambų pažadą, tačiau pamiršo paminėti vieną dalyką, kuris gali įsiutinti daugelį

Internete jau ne vieną mėnesį sklandė įvairiausi gandai apie naujausius JAV technologijų milžinės „Apple“ produktus. Daugelis bendrovės gerbėjų su nekantrumu laukė rugsėjo 12 dienos spaudos konferencijos, kurios metu debiutavo „iPhone 15“ serijos išmanieji telefonai.

„Apple“ gudrybėms nėra jokių ribų: pateikė itin skambų pažadą, tačiau pamiršo paminėti vieną dalyką, kuris gali įsiutinti daugelį

Kaip ir buvo tikėtasi, „Apple“ atstovai pademonstravo keturis naujus išmaniuosius telefonus – tai „iPhone 15“, „iPhone 15 Plus“, „iPhone 15 Pro“ bei „iPhone 15 Pro Max“. Nors grandiozinių pasikeitimų šie įrenginiai nesulaukė, tačiau daugeliui kompanijos gerbėjų patiko tai, jog čia bus naudojamos USB-C įkrovimo jungtys.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

JAV technologijų milžinės pakeitimus nulėmė Europos Sąjungos priimti pakeitimai, kurie įpareigoja gamintojus naudoti USB-C įkrovimo lizdą visuose elektronikos įrenginiuose. Būtent į naujas taisykles pagaliau ir sureagavo „Apple“, tačiau net ir šioje situacijoje nepraleido progos rasti papildomos naudos.

„iPhone 15“ ir „iPhone 15 Plus“ pirkėjus pasieks su USB 2.0, o „iPhone 15 Pro“ serijos modeliai pasiūlys USB 3.0 standartą. „Apple“ pristatymo metu itin džiaugėsi, kad „Pro“ modeliuose naudojama jungtis leis pasiekti iki 10 Gbps siekiančią spartą, kas reiškia net 20 kartų spartesnį duomenų perdavimą, lyginant su „iPhone 15“ ar senesniais bendrovės telefonais.

Ir nors viskas skamba labai gražiai, tačiau „Apple“ nebūtų „Apple“, jeigu nebūtų sugalvojusi kažkokios gudrybės. Jau aišku tai, jog „iPhone 15 Pro“ serijos išmanieji telefonai pirkėjus pasieks be reklamuojamai spartai pasiekti skirto laido. Jei norite pasinaudoti šia nauja funkcija, turėsite įsigyti papildomą „Apple“ 3.0 USB-C kabelį.

Panašu, kad „Apple“ vis dar nori bent šiek tiek kontroliuoti savo priedų verslą, net ir pridėdama šį naują universalų USB standartą į naujuosius „iPhone“ išmaniuosius telefonus. Tačiau papildomas pirkinys gali būti vertas jūsų dėmesio, kai išgirsite dar vieną naują funkciją, kurią jis leidžia naudoti.

„Apple“ atstovai, kalbėdami apie naująjį USB 3.0 standarto lizdą, paminėjo ir tuos, kurie ketina filmuoti su naujaisiais „iPhone 15 Pro“ serijos įrenginiais. Kompanijos atstovų teigimu, perkelti „ProRaw“ nuotraukas bei vaizdo įrašas į „Mac“ ar „MacBook“ sukurs „Pro Studio“ patirtį.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas