Didžiulis „Xiaomi“ atnaujinimas jau prieinamas ir lietuviams: prieš kelis metus išleisti flagmanai sulaukė milžiniško atnaujinimo, sužinokite kurie

2022 metus „Xiaomi“ užbaigė surengdami spaudos konferenciją, kurios metu debiutavo ne tik naujieji „Xiaomi 13“ serijos išmanieji telefonai, apie kuriuos skaityti galite čia, bet ir daugybė kitų naujienų. Kaip ir buvo tikėtasi, „Xiaomi“ atstovai pristatė ir naująją „MIUI 14“ vartotojo sąsajos versiją.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Didžiulis „Xiaomi“ atnaujinimas jau prieinamas ir lietuviams: prieš kelis metus išleisti flagmanai sulaukė milžiniško atnaujinimo, sužinokite kurie

Kinijos milžinė „Xiaomi“ pristatė naująją „MIUI 14“ vartotojo sąsajos versiją, kuri pasiūlys ne tik „Android 13“ operacinės sistemos versiją, bet ir nemažai naujienų. Plačiau apie naująją MIUI vartotojo sąsają galite skaityti čia, o dabar kai kurie iš jūsų jau gali ir išbandyti šią platformą.

Prieš keletą dienų, „Xiaomi“ išleido programinės įrangos atnaujinimą „Xiaomi 12“, o taip pat ir „Xiaomi 12 Pro“ išmaniajam telefonui. „MIUI 14“ atnaujinimas skirtas Europos rinkai pritaikytiems modeliams, o tai reiškia, kad jį įsidiegti gali ir lietuviai. Šis naujinys pasiūlys visas naujosios vartotojo sąsajos naujoves, įskaitant ir „Android 13“ operacinės sistemos versiją.

Vienas pastebimiausių pasikeitimų – atnaujintas sąsajos dizainas, kuris buvo perdarytas taip, jog būtų patogiau naudotis telefonu. „Xiaomi 12“ modeliui skirtas atnaujinimas žymimas kaip „V14.0.2.0.TLCMIXM“, o „12 Pro“ telefonų savininkai turėtų ieškoti „V14.0.7.0.TLBEUXM“ naujinio. Tiesa, kaip ir įprasta, „Xiaomi“ naująją programinės įrangos versiją pateikia ne visiems įrenginiams iškart, todėl jeigu dar negalite atsinaujinti – rekomenduojame pabandyti po keleto dienų.

Priminsime, kad naujoji „MIUI 14“ versija įgavo „Razor Project“ pavadinimą, o pagrindinis tikslas – paversti šią vartotojo sąsają kuo lengvesne. Visų pirma, „Xiaomi“ pavyko sumažinti programinės įrangos užimamą vietą bei naudojamą operatyviąją atmintį. Pristatymo metu atskleista, kad dabar MIUI užims tik 13,09 GB vietos bei naudos maždaug 3,3 GB operatyviosios (RAM) atminties. Taip pat, sumažėjo ir iš anksto įdiegtų programėlių skaičius – jų liko vos 8.

Artimiausiu metų „MIUI 14“ atnaujinimas turėtų pasiekti ir kitų „Xiaomi“ telefonų savininkus. Tarp pirmųjų įrenginių, kurie gaus šį naujinį – „Xiaomi 12T“, „Xiaomi 12 Lite“, „Xiaomi 11 Lite 5G NE“, „Xiaomi 11 Lite 5G“, „Redmi Note 11 Pro+ 5G“, „POCO F4 GT“, „POCO F4“, „POCO F3“.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas