„Google Chrome“ gali sulaukti atnaujinimo, kuris patiks daugeliui: testuojama funkcija, kuri gali tapti tikru išsigelbėjimu naudojantiems daugybę skirtukų

Arnas Balčiūnas

2024-04-05, 14:55

0 komentarų

Neseniai „Google“ paskelbė, kad jos naršyklėje „Chrome“ esanti saugumo patikros funkcija nuo šiol veiks automatiškai. Tai reiškia, kad naršyklė neprašoma praneš kada reikėtų, pavyzdžiui, atsinaujinti slaptažodį. Tačiau tai ne vienintelė naujovė.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Google Chrome“ gali sulaukti atnaujinimo, kuris patiks daugeliui: testuojama funkcija, kuri gali tapti tikru išsigelbėjimu naudojantiems daugybę skirtukų

Besirūpinantys išmaniojo telefono baterija ar atmintimi – veikiausiai stengiasi prižiūrėti, kokios aplikacijos nuolat veikia jūsų įrenginyje, kad netektų dažnai krauti savo prietaiso. Nemažai problemų gali pridaryti ir daugybė skirtukų „Google Chrome“ naršyklėje, kurią naudoja daugelis mūsų.

Net jei jums pernelyg nerūpi kaip greitai išsikraus jūsų išmanusis telefonas ar, pavyzdžiui, atminties suvartojimas, galbūt tiesiog norėsite, kad viskas būtų tvarkinga. Siekdama sumažinti skirtukų skaičių, „Google“ planuoja įdiegti naują naršyklės funkciją, kuri turėtų patikti daugeliui.

Kaip pastebi „Chrome Story“, „Google“ planuoja aprūpinti „Chrome“ programėlės versiją, kuri skirta „Android“ įrenginiams, nauja funkcija. Naujoji galimybė būti žinoma kaip „Android Tab Declutter“, o jos pagrindinis tikslas - padėti geriau tvarkyti atidarytus skirtukus - įjungus šią funkciją naršyklė automatiškai archyvuos arba ištrins neaktyvius skirtukus.

Kol kas neaišku, ar galėsite pasirinkti, ar norite, kad skirtukai būtų archyvuojami, ar ištrinami. Tačiau greičiausiai galėsite matyti, kuriuos skirtukus palikote atidarytus „Chrome“ naršyklėje, net ir po to, kai jie bus archyvuoti. Tikimasi, kad ši funkcija, jei „Google“ ją išties ketina išleisti, bus pradėta naudoti su „Chrome 125“ versija, kuri debiutuos jau gegužės mėnesį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas