Telefonai

„Google“ pasidalino džiugiomis naujienomis: metų pradžioje parduota daugiau „Pixel“ telefonų nei anksčiau

JAV kompanija „Alphabet“, kuriai priklauso „Google“, paskelbė savo pirmojo 2023 metų ketvirčio ataskaitą, atskleidžiančią nedidelį bendrų pajamų padidėjimą.

„Google“ pasidalino džiugiomis naujienomis: metų pradžioje parduota daugiau „Pixel“ telefonų nei anksčiau

„Google Other“ segmente, kuris apima „Google Pixel 7“ serijos, „Pixel 6A“ ir išmaniųjų laikrodžių pardavimą, pajamos didėjo 8,8 proc.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Google“ generalinis direktorius teigė, kad kompanija yra „patenkinta“ pirmojo ketvirčio rezultatais – paieška veikė gerai, o debesijos verslas įgavo pagreitį ir pirmą kartą nuo padalinio įkūrimo atnešė veiklos pelno.

„YouTube“ nukentėjo nuo „TikTok“, tačiau pajamos iš reklamų vaizdo įrašų platformoje pasiekė 6,69 mlrd. JAV dolerių, o tai šiek tiek viršija analitikų lūkesčius – 6,64 mlrd. JAV dolerių.

Taip pat buvo ir atleidimų. Sausį darbo vietų skaičius buvo sumažintas 12 tūkst., kas yra maždaug 6 proc. visos darbo jėgos, tačiau „Alphabet“ vis vien pranešė turinti 190 tūkst. darbuotojų, o tai yra 16 proc. daugiau nei 163 tūkst. darbuotojų, apie kuriuos buvo pranešta praėjusių metų pirmojo ketvirčio metu.

„Google“ vadovas Sundaras Pichai teigė, kad „Alphabet“ padidins DI plėtrą su įdiegtomis apsaugos priemonėmis.

Verta pastebėti ir tai, jog „Alphabet“ akcijos pabrango 3 proc. prekybos po darbo valandų metu, nes bendri rezultatai viršijo lūkesčius ir bendrovė paskelbė apie akcijų išpirkimą už 70 mlrd. JAV dolerių.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas