Telefonai

„Huawei“ ruošiasi galingam sugrįžimui? Į bendrovės telefonus grįžta ilgai neregėta galimybė, tačiau tai tik pirmasis žingsnis

Kinijos technologijų milžinė „Huawei“ pastaruoju metu išgyvena ne pačius geriausius laikus, ypatingai žvelgiant į išmaniųjų telefonų departamentą. Tačiau nepaisant įvairiausių sankcijų, bendrovė ir toliau kuria naujus produktus.

„Huawei“ ruošiasi galingam sugrįžimui? Į bendrovės telefonus grįžta ilgai neregėta galimybė, tačiau tai tik pirmasis žingsnis

„Huawei“ atstovai visai netikėtai pristatė naujuosius „Mate 60“ serijos išmaniuosius telefonus. Tačiau pats įrenginių pristatymas buvo ne vienintelis netikėtumas, kurį pateikė šios kompanijos vadovai. Naujieji „Huawei Mate 60“ modeliai palaiko ir 5G ryšio galimybę, ko anksčiau gamintojas negalėjo pasiūlyti.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Nors naujieji „Huawei“ flagmanai debiutavo tik Kinijos rinkoje, o informacijos apie jų pasirodymą Europoje nėra, tačiau internete pasklido kur kas įdomesnis gandas. Šaltinių Kinijoje teigimu, „Huawei“ ruošiasi galingam sugrįžimui į tarptautinę rinką, o „Mate 60“ serijos modelių pristatymas yra pirmasis to žingsnis.

„Huawei“ tapo daugiau nei prieš penkerius metus prasidėjusio Kinijos ir JAV prekybos karo įkaite. Dėl to bendrovei buvo uždrausta naudotis daugeliu JAV technologijų, tačiau „Mate 60“ serijos išmanieji telefonai buvo pristatyti su „Kirin 9000S“ mikroschemų rinkiniu, sukurtu pagal 7 nm technologinį procesą, o svarbiausia – su 5G palaikymu.

Gamintojas nėra pateikęs jokios oficialios informacijos apie procesorių gamybos situaciją. Nepaisant to, šaltiniai Kinijoje, teigia, jog naujasis mikroschemų rinkinys buvo pagamintas Kinijoje, o nemažai klausimų kelia pats gamybos procesas. Pagrindinis klausimas – kaip vietinėms bendrovėms pavyko įgyti reikiamų žinių, jog per tokį trumpą laikotarpį pavyktų įgyvendinti sudėtingus gamybos procesus.

Verta paminėti ir tai, jog „Huawei“ jau yra padidinusi metinės gamybos prognozes, kurios dar sausio mėnesį sufleravo 30 mln. parduotų išmaniųjų telefonų. Dabar šis skaičius padidėjo iki 38 mln., o 20 mln. įrenginių jau yra parduota. Tikimasi, kad „Huawei Mate 60 Pro“ modelio pardavimai gali pridėti dar papildomus 6 mln.

Dar viena įdomi detalė – „Huawei“, iki sulaukiant sankcijos iš JAV, užėmė 42 proc. Kinijos išmaniųjų telefonų rinkos, tačiau dabar šis skaičius siekia kiek mažiau nei 10 proc. Dar mažesnė yra tarptautinė rinkos dalis – čia Kinijos milžinė užima vos 3 proc., nors dar ne taip seniai pretendavo į populiariausio gamintojo titulą.

Kaip bebūtų, tolimesni „Huawei“ planai turėtų paaiškėti jau netrukus. Šiuo metu bendrovės vadovai nėra pateikę jokios informacijos apie grandiozinį sugrįžimą į tarptautinę rinką, todėl ar tokios kalbos yra teisingos – parodys tik laikas.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas