Kai kurių „Xiaomi“ telefonų savininkams teks prisitaikyti prie pokyčių: jau netrukus bus pasiūlytas atnaujinimas, apie kurį buvo kalbama dešimtmetį

Kinijos milžinė „Xiaomi“ dar labai seniai planavo kurti savo operacinę sistemą, tačiau prieš dešimtmetį atsiradusios kalbos taip ir nutilo. Nuo pat 2010 metų bendrovė savo įrenginiuose naudoja MIUI vartotojo sąsają, kuri sukurta pagal „Android“ operacinę sistemą.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Kai kurių „Xiaomi“ telefonų savininkams teks prisitaikyti prie pokyčių: jau netrukus bus pasiūlytas atnaujinimas, apie kurį buvo kalbama dešimtmetį

Pastaruosius mėnesius internete vis dažniau buvo kalbama apie „Xiaomi“ planus pristatyti naują operacinę sistemą. Nors Kinijos milžinė į tokias kalbas nereagavo, tačiau spalio pabaigoje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Bendrovės vadovas Lei Junas oficialiai pristatė naująją „HyperOS“ operacinę sistemą.

Naujoji „HyperOS“ nebus visiškai nauja platforma – ji sukurta „Android Open Source Project“ pagrindu bei sujungta su „Xiaomi“ plėtojama daiktų interneto platforma „Vela“. Su šia operacinės sistemos versija jau debiutavo „Xiaomi 14“ serijos išmanieji telefonai, tačiau kol kas „HyperOS“ bus prieinama tik Kinijoje.

Nors iš pradžių buvo svarstoma, jog „Xiaomi“ pristatyta operacinė sistema bus prieinama tik Kinijos rinkoje, tačiau ją jau netrukus galės išbandyti ir europiečiai. Kinijos milžinė jau testuoją šią platformą devyniuose savo įrenginiuose, skelbia portalas „Gsmchina“.

Tikėtina, kad jau pirmoje 2024 metų europiečiai galės išbandyti naująją „HyperOS“ operacinę sistemą, o tokio atnaujinimo turėtų sulaukti šie bendrovės įrenginiai:

  • Xiaomi 13
  • Xiaomi 13 Pro
  • Xiaomi 13 Ultra
  • Xiaomi 13T
  • Xiaomi 13T Pro
  • Xiaomi 12T Pro
  • Xiaomi 12T
  • Xiaomi 11T
  • Xiaomi Pad 6

Įdomu tai, jog bent jau kol kas „Xiaomi“ savo naująją platformą testuoja tik savo vardu pažymėtuose išmaniuose telefonuose. Kol kas nėra pateikiama jokios informacijos apie „Redmi“ ar „Poco“ įrenginių atnaujinimus.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

hmm

kad cia ir toliau bus tas pats Android operacine tik UI kitaip pervadino i hyper os ir galbut pletoja savo ekosistema ir tiek, nera kad cia jie sukure kazkokia operacine atskira kaip huawei kad padare nors ir ta artima android pagal kurios branduoli sukure realiai. o cia isvis lieka tas pats android tik pervadino is miui i hyper os

ahmm

o jei ir butu nauja os aisku kad kinu rinkai darytu, bet akivaizdu kad cia tik UI pervadino kitaip. siaip uzknisa kinai su savo OS kurimais ir kisimu savo ekosistemu, kur bl sudo prikisa ir google neturi kaip huawei ir dar reklamu dachuja.. geriau liktu tas android ir pletotu ji ir tiek, kam cia isradinet ta dvirati naujais pavadinimais

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas