Kai kurių „Xiaomi“ telefonų turėtojai gali išbandyti naująją „HyperOS“: paskelbtas naujas įrenginių sąrašas, pasitikrinkite, ar galite išbandyti ir jūs

Lukas Snarskis

2024-03-25, 18:00

0 komentarų

Kinijos technologijų bendrovė „Xiaomi“ po truputį atnaujina savo išmaniuosius telefonus, jog jie galėtų veikti su naująja „HyperOS“ vartotojo sąsaja, o ji jau prieinama ir kai kuriems bendrovės įrenginiams Europoje.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Kai kurių „Xiaomi“ telefonų turėtojai gali išbandyti naująją „HyperOS“: paskelbtas naujas įrenginių sąrašas, pasitikrinkite, ar galite išbandyti ir jūs

Kinijos technologijų milžinė neseniai pristatė naująją sąsają, siekiant pagerinti „Xiaomi“ produktų tarpusavio sąveiką. Neseniai pristatyta „HyperOS“ vartotojo sąsaja nebus visiškai nauja platforma – ji sukurta „Android Open Source Project“ pagrindu bei sujungta su „Xiaomi“ plėtojama daiktų interneto platforma „Vela“.

Nesunku nuspėti, jog ši vartotojo sąsaja netrukus pakeis daugelio pamėgta MIUI. „Xiaomi“ itin aktyviai atnaujinta savo prekiniu ženklu pažymėtus įrenginius, o analogišką atnaujinimą gauna ir „Poco“ bei „Redmi“ išmanieji telefonai. Dabar „HyperOS“ naujinio sulaukė ir dar keletas modelių.

Pranešama, jog „HyperOS“ atnaujinimą jau gali įsidiegti „Redmi Note 13“ serijos, „Redmi 13C“, „Redmi Note 11 Pro 5G“ ir „Poco X4 Pro 5G“ išmaniųjų telefonų turėtojai. Visi šie įrenginiai galės išmėginti ne tik naująją „HyperOS“ vartotojo sąsają, bet ir „Android 14“ operacinę sistemą.

Tiesa, „Redmi Note 11 Pro 5G“ ir „Poco X4 Pro 5G“ įrenginiams tai yra paskutinis didelis „Android“ atnaujinimas. Tai reiškia, jog daugiau atnaujinimų šie išmanieji telefonai negaus ir juos pasieks tik saugumo papildiniai, kuriuos „Google“ išleidžia kiekvieną mėnesį.

Norėdami pasitikrinti ar jo sulaukėte – turite nukeliauti į telefone esantį nustatymų langą ir ten susirasti „Apie telefoną“ punktą. Tuomet spauskite „Programinės įrangos naujinimas“.

Priminsime, jog „HyperOS“ kūrimas prasidėjo dar 2014 metais, kai pradėjo kurtis pirmieji daiktų interneto sprendimai. Pirmuosius žingsnius bendrovė žengė 2017 metais, o tada pradėjo kurti naują įrenginių ir taikomųjų programų ekosistemą. Tikslas - ateityje sujungti „dešimtis milijardų prietaisų“, o pirmieji žingsniai jau žengiami ir Europoje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas