„Microsoft“ atskleidė: nemokamai gauti „Windows 10“ vis dar įmanoma

„Microsoft“ atskleidė: nemokamai gauti „Windows 10“ vis dar įmanoma

Jei mąstėte apie atsinaujinimą į „Windows 10“, tačiau nenorite už tai mokėti, vis dar turite išeičių perėjimui prie naujausios šios operacinės sistemos versijos - tai patvirtino ir „Microsoft“ atstovas. Jis tai atskleidė nemokamame naudotojų palaikymo forume, atsakydamas į kliento klausimą ar įmanoma legaliai pereiti iš „Windows 8.1“ į gerokai naujesnę „Windows 10“.

„Microsoft“ darbuotojo pateiktos instrukcijos yra maloniai paprastos - tam, kad mėgautumėtės oficialia „Windows 10“ versija nereikia atlikti jokių nelegalių ar abejotinų veiksmų nei internete nei savo įrenginyje. Deja, darbuotojas negarantuoja, kad šis būdas veiks visose sistemose be išimčių, tad nusprendę jį išbandyti turėtų būti atsargūs ir pasidaryti bent svarbiausių failų atsargines kopijas.

Kaip įsidiegti „Windows 10“?

Visų pirma reikia, kad įrenginyje, kurį norite atnaujinti būtų įdiegta licenzijuota „Windows 7“ arba „Windows 8.1“ versija. Jei dėl kažkokių priežasčių dar naudojate senesnes šios operacinės sistemos versijas turime liūdnų žinių - nemokamai atsinaujinti į „Windows 10“ Jums nepavyks.

Išsiaiškinę, kad savo naudojamą OS galite atnaujinti, keliaukite į oficialų „Windows 10“ atsisiuntimų puslapį, kuriame galėsite parsisiųsti „Windows 10 Media Creation Tool“. Atidarykite atsisiųstą failą ir spauskite „Upgrade this PC now.“

Sutikite su nuostatais ir įsitikinkite, kad pasirinkote variantą, leidžianti pasilikti kompiuteryje esančius failus ir informaciją. Pasak apie šį operacinės sistemos atnaujinimo būdą prabilusio „Microsoft“ darbuotojo, pasirinkus „švarų“ diegimą (kuomet formatuojamas kietasis diskas ir ištrinama absoliučiai visa jame esanti informacija) diegimas gali būti nesėkmingas. Taigi pirmojo varianto - pasiliekant esančius failus - pasirinkimas sumažina riziką.

Naujinimui sėkmingai pasibaigus, prisijunkite prie interneto ir atsidarykite nustatymus - čia pasirinkę „Update & Security“ skiltį spauskite „Activation“. Šiame lange pamatysite, ar naujos sistemos versijos aktyvacija buvo sėkminga ar ne. Jei visgi matote, kad sistema neaktyvuota, šalia turėtų būti „Activate“ mygtukas, kurį paspaudus būsite nukreipti į „Microsoft“ serverius ir gausite skaitmeninį licenzijos raktą.

Galiausiai darbuotojas pridūrė, kad jei nepavyksta sistemos aktyvuoti internetu, galite tai atlikti rankiniu būdu įvesdami turimą kodą - jį reikėtų pasižiūrėti ir užsirašyti prieš pradedant naujintis į „Windows 10“.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas