„Motorola“ demonstruoja sprendimus iš ateities: pristatė naują koncepcinį modelį, kokio dar nebūsite matę, jis pasiūlys ir išskirtines galimybes

Išmaniųjų telefonų rinkoje galima išvysti vis mažiau pokyčių – daugelis gamintojų kasmet pristato tik neženkliai atnaujintus modelius. Jeigu prieš keletą metų galėjome išvysti kardinalių pokyčių, įdomių sprendimų ar naujų technologijų, tai šiandien tai jau tapo retenybe.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Motorola“ demonstruoja sprendimus iš ateities: pristatė naują koncepcinį modelį, kokio dar nebūsite matę, jis pasiūlys ir išskirtines galimybes

Technologijų bendrovė „Motorola“ neseniai surengė kasmetinę „Global Tech World“ konferenciją, kurios metu aptarė savo veiklos rezultatus, o tuo pačiu ir pademonstravo naujų produktų. Tarp jų – įspūdingas išmaniojo telefono koncepcinis modelis, kuris gali būti sulenktas ir apvyniotas aplink rankos riešą.

Kompanijos atstovai nepasidalino techninėmis šio įrenginio savybėmis, tačiau žinoma tai, jog šis išmanusis telefonas turi 6,9 colių įstrižainės pOLED sulenkiamą ekraną su Full HD+ raiška. Šis prietaisas prie riešo tvirtinamas pasitelkiant specialią magnetinę konstrukciją su metaline apyranke.

Skelbiama, jog vartotojo sąsaja priklauso nuo to kaip yra išlenktas išmaniojo telefono ekranas, o „Motorola“ atstovų teigimu, šio įrenginio veikimas ir vartotojo patirtis yra labai panaši į tą, kurią siūlo „Razr 40 Ultra“ atlenkiamas modelis.

Nesunku pastebėti, jog šis koncepcinis modelis turi ganėtinai didelius ekrano rėmelius, o viršutinėje ekrano dalyje – iškirpimas asmenukių kamerai. Kaip jau minėjome, „Motorola“ neatskleidė jokių techninių šio išmaniojo telefono savybių, nėra žinomas ir jo pavadinimas. Deja, neaišku ir ar kada toks įrenginys pasirodys prekyboje.

„Motorola“ taip pat pademonstravo keletą naujų dirbtinio intelekto galimybių, kurios padėtų išnaudoti išskirtines įrenginio formas. Naujajame koncepciniame telefone veikianti „MotoAI“ leidžia naudotojams suasmeninti sąsajos dizainą, o tam tereikia nufotografuoti savo aprangą ir tuomet viskas bus priderinti būtent prie jūsų apsirengimo stiliaus.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas