Nustokite švaistyti savo pinigus ant telefono ekrano apsaugos priemonių: jų pirkti paprasčiausiai nebeapsimoka ir aš jums pasakysiu kodėl

Lukas Snarskis

2024-12-26, 19:55 (atnaujinta 2024-12-27, 10:15)

4 komentarai (-ų)

Ekrano apsaugos priemonės jau daugelį metų laikomos būtinomis išmaniojo telefono ekranui apsaugoti. Nuo pat jų atsiradimo žmonės juos naudoja, kad išvengtų įbrėžimų ar didesnių bėdų, susijusių su jų naudojamų įrenginių ekranais.

Sekite mus „Facebook“ platformoje ir laimėkite puikius prizus – spauskite čia, kad dalyvauti konkurse
Nustokite švaistyti savo pinigus ant telefono ekrano apsaugos priemonių: jų pirkti paprasčiausiai nebeapsimoka ir aš jums pasakysiu kodėl

Kaip žinia, technologijos nestovi vietoje ir nuolat tobulėja. Būtent dėl šios priežastys įprastinės ekrano apsaugos priemonės jau tampa ir savotiška atgyvena. Šiandien norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į priežastis, kodėl reikėtų atsisakyti stikliukų ar plėvelių, kuriuos klijuojame ant savo telefonų.

Visų pirma, naujausi išmanieji telefonai dažniausiai naudoja grūdintą stiklą. Gamintojai pasitelkia tokius produktus kaip „Gorilla Glass“, „Ceramic Shield“ ar kitas stiklo apsaugos technologijas, kurios užtikrina didelį atsparumą įbrėžimams ir smūgiams.

Jei perkate aukščiausios klasės prietaisą - ekranas ir stiklo sluoksnis taip pat yra patvaresni. Šios medžiagos yra specialiai sukurtos taip, kad atlaikytų kasdienį nusidėvėjimą, todėl nereikia papildomo apsaugos sluoksnio.

Verta pastebėti ir tai, jog anksčiau gamintojai neskyrė tiek daug dėmesio tam, kad apsaugotų jūsų perkamo išmaniojo telefono ekraną. Tačiau šiais laikais bendra surinkimo kokybė yra daug tvirtesnė. Galite rasti net ir karinio lygio patvarumo modelių, kas yra labai populiaru tarp Kinijos bendrovių.

Daugumoje ekrano apsaugai skirtų plėvelių naudojamas plonas plastikinis sluoksnis, kuris neužtikrina beveik jokios apsaugos nuo kritimo. Kadangi ekranų technologijos tapo pažangesnės, vienintelis dalykas, nuo kurio jie saugojo - įbrėžimai.

Taigi, jei telefono reguliariai nekišate į abrazyvines medžiagas, įbrėžimų rizika yra minimali. Tiesiog kišenėje gulintys raktai ir monetos paprastai nėra pakankamai kieti, kad subraižytų pažangius stiklinius ekranus. Na, nebent jūs patys norėsite tai specialiai padaryti.

Ekrano stikliukai ar plėvelės gali lemti vaizdo kokybę

Jeigu perkate pigiausias ekrano apsaugos priemones – nuo to gali nukentėti ir ekrane matomas vaizdas. Kadangi šios apsaugos priemonės nėra tokios kokybiškos kaip tikrasis telefono ekranas, laikui bėgant dėl nusidėvėjimo įbrėžimai tampa labiau matomi. Tai savo ruožtu sumažina vaizdo kokybę.

Taigi, jei nerimaujate tik dėl kritimų, geriau rinktis tvirtą dėklą su paaukštintais šoniniais rėmeliais. Tačiau net ir jie šiais laikais nėra visiškai būtini.

Vertėtų nepamiršti ir to, jog kai kurie gamintojai siūlo išplėstines garantijas ar servisą, kuris kainuoja ne tiek ir daug. Pavyzdžiui, „Apple“ siūlo „AppleCare+“ paslaugą, panašų dalyką dabar jau suteikia ir „Samsung“. Tai leidžia patogiau sutaisyti pažeistą ekraną ir dar labiau sumažinti ekrano apsaugos poreikį.

Nors ekrano apsaugos priemonės gali suteikti papildomą saugumo lygį, jos nebėra būtinos daugumai šiuolaikinių išmaniųjų telefonų. Pažangus stiklas ir patvarios konstrukcijos užtikrina, kad jūsų įrenginys atlaikytų kasdienius iššūkius.

Verčiau galite apsvarstyti galimybę investuoti į kokybišką telefono dėklą, kad papildomai apsaugotumėte ekraną nuo įtrūkimų po kampais ar šonais, nepakenkdami ekrano veikimui ar išvaizdai.

4 komentarų

Hm

Tai gal autorius nori duoti mums garantiją - pažiūrėsim kiek gamintojai jam moka už tokius vartojimą skatinančius straipsniukus :D pats tai greičiausiai izoliacija apsivyniojęs - 100%, o jūs tai išiimkit , nebijokit - kaip tik naujas modelis išėjo .... galėsit atsinaujinti

Gorila

nors ir 5 gorilos victus neapsaugo nuo ybrezimu ir kritimu,pilna sudauzytu subraizytu,kiek kartu isgelbejo stiliukas apsaugos,nuemiau ir telefas kaip naujas

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas