„OnePlus“ telefonų turėtojai sulauks naujos nuotraukų koregavimo galimybės, pasitikrinkite, ar atnaujinimas pasieks ir jus

2023 metais visame pasaulyje prasidėjo dirbtinio intelekto bumas. Dienos šviesą išvydo tokie sprendimai kaip „ChatGPT“, o vėliau pasirodė daugybė alternatyvių opcijų. Dabar ši mada persikelia į išmaniuosius telefonus ir, panašu, artimiausiu metu tai niekur nedings.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„OnePlus“ telefonų turėtojai sulauks naujos nuotraukų koregavimo galimybės, pasitikrinkite, ar atnaujinimas pasieks ir jus

Pirmieji į dirbtinio intelekto erą įžengė naujausių „Samsung“ flagmanų pirkėjai. Pietų Korėjos milžinė dar metų pradžioje pristatė „Galaxy S24“ serijos modelius, kuriuose gausu DI galimybių. Į šį traukinį suspėti stengiasi vis daugiau gamintojų, o į besikeičiančią situaciją reaguoja ir „OnePlus“ vadovai.

„OnePlus“ išmanieji telefonai dažniausiai neišsiskiria inovatyviais sprendimais, tačiau bendrovė neseniai pasiūlė vieną naują galimybę, kurią jau dabar turi daugelis konkurentų. Dar šį mėnesį daugelį bendrovės įrenginių pasieks „AI Eraser“ galimybė, kuri ištrina nepageidaujamus fragmentus iš jūsų nuotraukų, kaip tai jau daro daugelis kitų bendrovių įrankių.

Kompanijos atstovų teigimu, šį mėnesį naujoji galimybė turėtų pasiekti „OnePlus 12“, „OnePlus 12R“, „OnePlus Open“, „OnePlus 11“ ir „OnePlus Nord CE4“ išmaniųjų telefonų turėtojus. Teigiama, kad naujovė bus prieinama visuose regionuose, tačiau europiečiams teks šiek tiek luktelti.

„OnePlus“ atskleidė, jog „AI Eraser“ galimybė į Europą atkeliaus kiek vėliau, o tai planuojama įgyvendinti antrojo šių metų ketvirčio metu. Tai reiškia, kad šios funkcijos gali tekti laukti iki birželio. Kodėl europiečiams teks laukti ilgiau – neatskleidžiama.

Neaišku ir tai, ar „AI Eraser“ atkeliaus su „OxygenOS“ programinės įrangos atnaujinimu, ar kaip „Photo Gallery“ aplikacijos naujinys. Šiuo metu taip pat neaišku, ar dirbtinio intelekto apdorojimas vyksta įrenginyje, ar jam reikalingas interneto ryšys.

„OnePlus“ teigimu, „AI Eraser“ yra „didelių investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą rezultatas“, kurių buvo imtasi „siekiant užtikrinti dirbtinio intelekto sukurto turinio tikslumą ir patikimumą“.

Naujosios funkcijos patentuotas modelis „buvo apmokytas naudojant didžiulį duomenų rinkinį, leidžiantį suprasti sudėtingas scenas“, todėl jis gali „protingai pakeisti nepageidaujamus objektus kontekstui tinkamais elementais, kurie natūraliai padidina nuotraukos patrauklumą, suteikdamas naudotojams galimybę bet kur ir bet kada atlikti aukštos kokybės nuotraukų redagavimą“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas