Pasiruoškite Kalėdoms vos kelių mygtukų paspaudimu: įsigyti eglutę dabar galima vos per kelias akimirkas, sužinokite kaip tai padaryti

Nors iki Šv. Kalėdų dar lieka beveik mėnuo, svarbiausią švenčių atributą galima įsigyti ne vien tradicinėse prekyvietėse po atviru dangumi. Šiais metais į konkurencinę kovą stoja ir maisto pristatymo platformos bei virtualios greitojo pristatymo parduotuvės.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Pasiruoškite Kalėdoms vos kelių mygtukų paspaudimu: įsigyti eglutę dabar galima vos per kelias akimirkas, sužinokite kaip tai padaryti

Užsisakyti eglutę siūloma vos per kelias akimirkas išmaniajame telefone. Verslininkų teigimu, kalėdinė paklausa – sezoninė, bet išties intensyvi, todėl technologijos turėtų palengvinti prieššventinį šurmulį.

Didesnėmis eglutėmis, įsigytomis per „Bolt Food” maisto pristatymo platformą, nuo gruodžio rūpinasi dedikuota specialistų komanda Vilniuje, o mažiausios gyvos bei dirbtinės eglutės nuo kitos savaitės keliaus su maisto kurjeriais iš „Bolt Market” parduotuvių Vilniuje ir Kaune.

„Eglutėmis prekiaujame jau septintus metus – per visą šį laiką matome stipriai kintančius pirkėjų lūkesčius. Nors svarbiausia išlieka šventinė nuotaika, šiuolaikinis miesto gyventojas tikisi ir kokybiškos paslaugos: eglutės pristatymo bei utilizacijos, domisi medžio kilme ir poveikiu aplinkai, todėl ir šio sezono naujiena – eglutės užsakymas per programėlę, vos per kelias akimirkas, yra natūralus progresas”, - sako „Silver Tree” vadovas Mantas Pupelis.

Pasak jo, visas šio sezono asortimentas jau pasiekiamas per maisto pristatymo platformą, nes čia tikimasi pasiekti tą vartotoją, kuriam eglutės pirkimas yra daugiau galvos skausmas. Praėjusių metų duomenimis, būtent gruodžio 1 diena yra eglučių užsakymų pikas, tačiau iki šiol didžiąją dalį jų sudarė nekantriausia auditorijos dalis – vaikų turinčios šeimos.

„Mūsų kurjeriai jau seniai veža ne vien maistą – verslai greitą pristatymą renkasi kaip konkurencinį pranašumą, tačiau šįkart nusprendėme, kad kalėdiškiausias metų pristatymas turi atsidurti specialistų rankose. Susipažinę su asortimentu, juokavome, kad 2,25 m. eglė yra didžiausias ir įspūdingiausias „patiekalas” mūsų platfomoje”, - šypsosi Justinas Bambalas, „Bolt Food” vadovas Baltijos šalims.

Savo ruožtu M. Pupelis atskleidžia ir kai kurias prekybos Kalėdų eglutėmis tendencijas. Pasirodo, šiemet, kaip ir ankstesniais metais, populiarumo viršūnėje – 2 m. aukščio kėniai. Tuo pačiu, prekybininkai jau kelintą sezoną pastebi, kad gyventojai ieško aukštesnių medžių vazonuose. Atsižvelgiant į šią tendenciją, standartinių eglučių minimalus ūgis šį sezoną didėjo nuo 1 iki 1,25 metro, o asortimentą papildė XL medžių – iki 2,25 m – kategorija. Papuošti šių eglučių viršūnes bus jau iššūkis.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas