Telefonai

Protu sunkiai suvokiama pinigų suma: aukcione parduotas pirmasis „Apple“ telefonas, laimėtojas turės gerokai patuštinti piniginę

Prieš daugelį metų Steve'as Jobsas pasakė pagrindinį pranešimą „Macworld 2007“ ir pristatė „Apple iPhone“. Šis revoliucinis įrenginys buvo gana brangus – bazinis 4 GB modelis tuomet kainavo 500, 8 GB – 600 JAV dolerių, ir tai tuo atveju, jei pasirašytumėte 2 metų sutartį su AT&T, kuris tuo metu buvo vadinamas „Cingular“. Peršokame į priekį iki 2023 metų ir dabar tai yra skaitmeninės istorijos gabalėliai, kurių kainos aukcionuose yra didelės.

Protu sunkiai suvokiama pinigų suma: aukcione parduotas pirmasis „Apple“ telefonas, laimėtojas turės gerokai patuštinti piniginę

Pavyzdžiui, vasarį parduotas gamykliškai supakuotas 8 GB modelis kainavo 63 000 JAV dolerių, o tai smarkiai viršijo pradinį 2 500 dolerių pasiūlymą. Tikėkite ar ne, originaliam „iPhone“ tai tikrai nėra labai brangu.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Prieš kelias savaites LCG aukcionuose buvo paskelbtas pirmasis, gamykliškai uždarytas „iPhone“ 4GB leidimas. Pradinis šios prekės įvertinimas buvo nuo 50 000 iki 100 000 JAV dolerių, o kainų siūlymas prasidėjo birželio 30 dieną nuo 10 000 JAV dolerių. Reikalai judėjo lėtai ir vakar pasiekė 42 000 $. Ir tada viskas tiesiog nulėkė nuo bėgių.

Po trumpo, bet intensyvaus pasiūlymų karo nugalėjo didžiulė 190 372 dolerių suma. Tai tikrai dideli pinigai. Įdomu tai, kad tai yra daugiau pinigų nei uždirba 8 GB modeliai – be 64 000 dolerių kainavusio vasario mėnesio modelio buvo ir supakuotas 8 GB modelis, kuris buvo parduotas vakar ir kainavo „tik“ 39 339 JAV dolerius.

Štai kaip „LCG Auctions“ paaiškina, kodėl 4 GB modeliai yra brangesni kolekcionavimui: „Originalus 4 GB modelis tarp „iPhone“ kolekcionierių laikomas „Šventuoju Graliu“. Didelis jo retumas yra tiesiogiai susijęs su ribota gamyba. 2007 metų birželio 29 dieną debiutavus kartu su 8 GB modeliu, 4 GB modeliui trukdė lėti pardavimai.

Pirkėjai nusprendė sumokėti 100 JAV dolerių daugiau mainais į dvigubą saugojimo vietą. Atsiliekantis pardavimai lėmė tai, kad „Apple“ nusprendė nutraukti 4 GB modelio gamybą 2007 metų rugsėjo 5 dieną, praėjus kiek daugiau nei dviem mėnesiams po pirmojo jo išleidimo.

Juokinga, kaip viskas vyksta, ar ne? Pigesnis, mažiau sėkmingas modelis aukcione kainuoja 3–4 kartus daugiau nei jo populiaresnis brolis po 16 metų. Jei palėpėje turite uždarytą „iPhone 2G“, pats laikas jį surasti.

PS. Modifikuotas „iPhone X“ su USB-C prieš porą metų buvo parduotas už daugiau nei 86 000 JAV dolerius, už didesnę kainą nei įprastas originalus 8 GB „iPhone“. Tačiau šis 4 GB modelio aukcionas jį smarkiai aplenkė.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Augis

Niekada gyvenime nepirceu iPhone nes yra tikras slamstas o dar uztokius pinigus tikrai su protu susipykes zmogus

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas