„Realme“ anonsuoja telefoną, kokio nesiūlė jau kone ketverius metus: ruošiamas flagmanas su puikiomis kamerų savybėmis

Kinijos kompanija „Realme“ kasmet pristato gausybę išmaniųjų telefonų, o kalbos apie jų naujus produktus sklando kone nuolatos. Bendrovė itin dažnai pristato naujus įrenginius, o dabar ruošiasi ir dar vienam pristatymui.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Realme“ anonsuoja telefoną, kokio nesiūlė jau kone ketverius metus: ruošiamas flagmanas su puikiomis kamerų savybėmis

2020 metų gegužę „Realme“ pristatė pirmąjį savo išmanųjį telefoną, kuris buvo aprūpintas periskopiniu objektyvu. Tuomet kompanijos atstovai pademonstravo „X3 SuperZoom“ modelį, tačiau jis taip niekada ir nesulaukė atnaujinimo. Kaip bebūtų, situacija netrukus gali pasikeisti.

Socialiniame tinkle X, buvusiame „Twitter“, „Realme“ atstovai pasidalino nauja nuotrauka, kurioje galima matyti apvalų kamerų iškilimą, o jame – trys kameros. Viršutinėje dalyje turėtų būti pagrindinis objektyvas bei plataus kampo kamera, o žemiau – periskopinis sensorius.

Deja, tačiau „Realme“ išplatintas pranešimas neatskleidžia jokių techninių kamerų charakteristikų. Tiesa, panašu, kad šios kompanijos vadovai nepraleido galimybės įkąsti „Apple“, kuri neseniai pristatė naujausius savo išmaniuosius telefonus. „Realme“ paveiksliuke galima matyti užrašą, kuriame pažymima, jog „ne tik max gali priartinti“.

Nesunku nuspėti, jog čia minimas „iPhone 15 Pro Max“ modelis, kuris vienintelis iš visos serijos gali pasiūlyti 5x optinio priartinimo galimybę.

Nors „Realme“ neatskleidžia koks tai bus išmanusis telefonas, tačiau galima daryti prielaidą, kad tai – „Realme GT5 Pro“. Apie šį flagmaną kalbama jau kuris laikas, o jis debiutuoti turėtų šių metų pabaigoje. Tikėtina, kad čia bus naudojamas „Snapdragon 8 Gen 3“ procesorius, tačiau daugiau informacijos apie jį nėra.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas