„Samsung“ dar šiemet gali nustebinti technologijų entuziastus: ruošiamas įspūdingu ekranu aprūpintas telefonas, kokio rinkoje dar nėra buvę

Dabartinė sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkos lyderė „Samsung“ 2022 metus pabaigė su kiek mažesniais tokio tipo įrenginių pardavimais, tačiau dabar aiškėja ką bendrovė planuoja šiemet.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Samsung“ dar šiemet gali nustebinti technologijų entuziastus: ruošiamas įspūdingu ekranu aprūpintas telefonas, kokio rinkoje dar nėra buvę

Pietų Korėjos milžinė šiemet turėtų pristatyti „Samsung Galaxy Fold5“ ir „Galaxy Flip5“ sulenkiamus išmaniuosius telefonus, tačiau tai gali būti ne vieninteliai tokio tipo produktai, kurie debiutuos dar 2023 metais.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ jau kuris laikas ruošia išmanųjį telefoną, kuris turėtų dvi lanksčias dalis, o toks modelis prekyboje gali pasirodyti dar šiemet. Įdomu tai, jog tokio produkto rinkoje dar nepasiūlė niekas kitas ir mes jau esame įpratę matyti sulenkiamus variantus, kurie turi tik vieną sulenkimo mechanizmą.

Tokį koncepcinį modelį „Samsung“ atstovai buvo pademonstravę dar sausį vykusioje CES technologijų parodoje. Toks įrenginys turėtų du sulenkimo mechanizmus, tačiau daugiau informacijos apie tai nėra pateikiama.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas