„Samsung“ flagmanų turėtojams – fantastiškos naujienos: jau dabar galite įsidiegti didžiausią metų atnaujinimą, sužinokite kas naujo

„Samsung“ jau kuris laikas ruošiasi „One UI 6“ vartotojo sąsajos pristatymui. Pastaroji versija veiks su naujausia „Android 14“ operacine sistema ir tai yra bene laukiamiausia bendrovės naujiena šiemet.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Samsung“ flagmanų turėtojams – fantastiškos naujienos: jau dabar galite įsidiegti didžiausią metų atnaujinimą, sužinokite kas naujo

Pietų Korėjos milžinė jau kuris laikas demonstruoja išskirtinį savo išmaniųjų telefonų palaikymą ir daugelis „Samsung“ įrenginių didžiausius „Android“ atnaujinimus gauna ganėtinai greitai. Dabar, „One UI 6“ vartotojo sąsajos naujinys, kuris atkeliauja su „Android 14“, tapo pasiekiamas „Galaxy S23“ serijos modeliams.

„Samsung Galaxy S23“, „Galaxy S23+“, o taip pat ir „Galaxy S23 Ultra“ savininkai jau gali įsirašyti šį atnaujinimą, kuris atkeliauja su spalio mėnesio saugumo papildiniu. „Samsung“ išleisto atnaujinimo dydis siekia maždaug 3 GB, o su juo gausite įvairius patobulinimus bei naujas galimybes.

„One UI 6“ vartotojams pasiūlys atnaujintą dizainą, kartu su nauju šriftu, piktogramomis bei dar daugiau dizaino galimybių. Greitasis skydelis turi naują mygtukų išdėstymą – „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ turi savo vietas viršuje, toliau yra įprasti greitieji perjungikliai, o ryškumas perkeltas į apačią.

Norėdami įsidiegti šį atnaujinimą – turite nukeliauti į telefone esantį nustatymų langą ir ten susirasti „Program.įrang.naujinimas“ punktą. Tuomet spauskite „Atsisiųsti ir įdiegti“. Jeigu vis dėlto atnaujinimo dar nematyti – vadinasi jums teks palaukti dar keletą papildomų dienų.

Priminsime, kad naująją „One UI 6“ vartotojo sąsajos versiją tikrai gaus „Samsung Galaxy S21“ serijos bei naujesni bendrovės flagmanai. „Samsung“ analogišką atnaujinimą paruoš ir sulenkiamiems įrenginiams – tai „Galaxy Fold3“ ir „Galaxy Fold4“, o taip pat ir „Galaxy Flip3“ bei „Flip4“.

Tikėtina, kad „One UI 6“ atnaujinimo sulauks ir vidutinės klasės „Samsung“ išmanieji telefonai, o tarp jų – „Samsung Galaxy A73“, „Galaxy A72“, „Galaxy A54“, „Galaxy A53“, „Galaxy A52“, „Galaxy A34“, „Galaxy A33“, „Galaxy A24“, „Galaxy A14“, „Galaxy A13“ bei „Galaxy A04s“. Spėjama, kad atnaujinimas pasirodys šių metų pabaigoje arba kitų pradžioje.

Atnaujinimo gali tikėtis ir „Samsung Galaxy M54“, „Galaxy M53 5G“, „Galaxy M33 5G“, o taip pat ir „Galaxy M23“ išmanieji telefonai. „One UI 6“ gali atkeliauti ir „Galaxy F54“, „Galaxy F23“, „Galaxy F14 5G“ bei „Xcover 6 Pro“ modelius. Žinoma, visa ši informacija dar nėra patvirtinta oficialiai.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas