„Samsung Galaxy A72“ sulaukė karščiausios metų naujienos: šio telefono turėtojai jau gali išbandyti „Android 14“, tačiau yra ir bloga naujiena

Naująją „One UI 6.0“ vartotojo sąsajos versiją su „Android 14“ operacine sistema jau kuris laikas gali mėgautis kai kurių brangiausių „Samsung“ išmaniųjų telefonų savininkai. Tačiau gamintojas nepamiršta ir senesnių įrenginių turėtojų.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Samsung Galaxy A72“ sulaukė karščiausios metų naujienos: šio telefono turėtojai jau gali išbandyti „Android 14“, tačiau yra ir bloga naujiena

Pietų Korėjos milžinė jau išleido programinės įrangos atnaujinimą ir daugeliui „Galaxy A“ serijos išmaniųjų telefonų, o dabar tokį naujinį gauna ir dar vienas įrenginys. Pranešama, jog „One UI 6.0“ su „Android 14“ operacinės sistemos versija gali išbandyti ir „Samsung Galaxy A72“ turėtojai.

„Samsung Galaxy A72“ atnaujinimas pasiekė šių išmaniųjų telefonų savininkus Rusijoje, o netrukus turėtų pasiekti ir daugelį lietuvių. Skelbiama, jog atnaujinimas užima maždaug 2 GB, o kartu su juo atkeliauja ir gruodžio mėnesio saugumo plėtinys.

Atnaujintos vartotojo sąsajos sulaukę vartotojai gali tikėtis visų „Google“ atliktų pakeitimų ir patobulinimų, įskaitant atnaujintą bendrą meniu, patobulintą naršymą gestais, kalbos nuostatų personalizavimą programose ir daugybę naujų funkcijų užrakinimo ir pagrindiniame ekranuose, taip pat daug kitų patobulinimų.

Naujoje „One UI“ versijoje daugiausiai dėmesio buvo skiriama patogesniam naudojimui ir pažangiam nuotraukų bei vaizdo įrašų redagavimui. „One UI 6“ sulaukė atnaujinto greitojo skydelio ir programų sąsajos, o kartu su šia versija pristatytas ir naujas šriftas – tai „One UI Sans“.

Skelbiama, jog naujoje „One UI“ versijoje galerijos programėlė gebės analizuoti nuotraukas naudodama tokias dirbtinio intelekto funkcijas kaip „Photo Remaster“ ir „Object Eraser“ ir pasiūlys nuotraukų tobulinimo parinktis. „Samsung“ taip pat kalbėjo apie naują daugiasluoksnį vaizdo įrašų redaktorių – „Samsung Studio“, o čia rasime galimybes pridėti tekstą, įvairius lipdukus ir muziką.

Išmanusis telefonas buvo pristatytas dar 2021 metų kovą ir tuomet debiutavo su „Android 11“ operacinės sistemos versija. Tai reiškia, jog šis naujinys yra jau trečias, kuomet gaunama nauja „Android“ versija. „Samsung“ šiam modeliui suteikė būtent trijų metų atnaujinimus bei keturių metų saugumo papildinius, todėl tikėtina, kad tai yra paskutinis „Android“ naujinys.

„Galaxy A72“ modelio turėtojai dar gali tikėtis saugumo papildinių, kurie turėtų juos pasiekti metus laiko. Tiesa, yra tikimybė, jog pasirodžius „Galaxy S24“ serijos flagmanams, šis išmanusis telefonas gaus „One UI 6.1“, tačiau oficialios informacijos nėra pateikiama.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas