„Samsung“ planuoja gerokai atnaujinti „Galaxy Fold“ modelį: 2023 metų modelis pasiūlys ne tik daugiau galios, tačiau ir keletą naujovių

Technologijos niekada nestovi vietoje ir nuolat kinta, tobulėja, o senas pakeičia naujos. Taip yra ir su išmaniaisiais telefonais, kurie per pastaruosius metus žengė didžiulius žingsnius į priekį. Tai lėmė ir sulenkiamų įrenginių atsiradimas, kurie įgauna vis didesnį populiarumą.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Samsung“ planuoja gerokai atnaujinti „Galaxy Fold“ modelį: 2023 metų modelis pasiūlys ne tik daugiau galios, tačiau ir keletą naujovių

Dabartinė sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkos lyderė „Samsung“ 2022 metus pabaigė su kiek mažesniais tokio tipo įrenginių pardavimais, tačiau dabar aiškėja ką bendrovė planuoja šiemet. Antroje metų pusėje turėtų debiutuoti naujasis „Samsung Galaxy Fold 5“, kuris pasiūlys nemažai naujovių, rodo naujausia informacija.

Visų pirma, penktos kartos „Galaxy Fold“ modelis turės stylus palaikymą, o šis pieštukas dabar jau bus integruotas įrenginio korpuse. Toks sprendimas gali nulemti, jog išmanusis bus kiek storesnis nei anksčiau, tačiau pokyčiai turėtų suteikti daugiau patogumo, nes nebereikės ieškoti vietos, kur būtų galima padėti stylus, jis tiesiog turės vietą telefono korpuse.

Skelbiama, jog „Samsung Galaxy Fold 5“ turėtų būti 6,5 mm storio, kuomet yra atlenktas, o išmaniojo telefono svoris sieks maždaug 275 gramus. Remiantis naujausiais duomenimis, sulenkiamas modelis turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 985 5G“ procesoriumi, kuris bus pristatytas antroje metų pusėje. Kol kas nėra daug informacijos apie šį mikroschemų rinkinį, tačiau yra žinoma, kad čia bus naudojama 4 nm architektūrą ir turėtų būti gerokai galingesnis nei „Snapdragon 8+ Gen 1“.

Tikėtina, kad atnaujinimo turėtų sulaukti ir „Galaxy Fold 5“ modelyje naudojamas sulenkimo mechanizmas. „Samsung“ ir toliau ieško sprendimų kaip būtų galima paslėpti sulenkimo žymes. Tai iki šiol yra vienas didžiausių sulenkiamų įrenginių trūkumų ir Pietų Korėjos milžinė tikisi, kad pavyks pasiūlyti gerokai patobulintą variantą.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas