Šių telefonų turėtojai priversti nuolat įkrauti savo įrenginius: pateikiame 10 išmaniųjų telefonų, kurių baterijos įkrovimas tampa didžiuliu galvos skausmu daugeliui, venkite jų

Lukas Snarskis

2024-09-08, 17:55 (atnaujinta 2024-09-08, 19:53)

4 komentarai (-ų)

Laikai, kai telefono bateriją užtekdavo įkrauti vos kartą per savaitę – jau praeityje. Tobulėjant technologijoms, išmanieji telefonai šiais laikais atstoja kompiuterį, todėl natūralu, kad intensyvus naudojimas daro įtaką ir išmanaus telefono baterijos veikimo laikui ir ją tenka krauti kone kasdien.

Prasideda didieji „ALIEXPRESS“ rudens išpardavimai - taikomos nuolaidos net iki 60%, spauskite čia ir raskite geriausius pasiūlymus!
Šių telefonų turėtojai priversti nuolat įkrauti savo įrenginius: pateikiame 10 išmaniųjų telefonų, kurių baterijos įkrovimas tampa didžiuliu galvos skausmu daugeliui, venkite jų

Išmaniųjų telefonų atsiradimas, naudotojams suteikė galimybę įrenginiu ne tik paskambinti ar parašyti trumpąją žinutę, bet ir naudotis kamera, rašyti tekstus, redaguoti nuotraukas ir vaizdo įrašus bei siųsti el. laiškus. Deja, aktyviai naudojant šias funkcijas, telefono bateriją tenka įkrauti vis dažniau.

Niekam ne paslaptis, jog vieni išmanieji turi didesnės talpos baterijas nei kiti, tačiau jų veikimo laikas dažniausiai priklauso nuo vartotojų įpročių. Aišku, didelis akumuliatorius dar nėra garantija, kad jūs galėsite mėgautis ilgu baterijos tarnavimo laiku.

Žvelgiant į „GSMarena“ pateikiamus baterijų testų rezultatus, tokie išmanieji telefonai kaip „Sony Xperia 1 VI“, „Nothing Phone (2a) Plus“ ar „iPhone 15 Pro Max“ suteikia puikų veikimo laiką. Šių įrenginių aktyvaus naudojimo laikas, kuris rodo kiek jie veiks esant mišriam naudojimui, perkopia daugiau nei 16 valandų.

Tačiau ne visi išmanieji telefonai gali pasiūlyti tokį puikų baterijos tarnavimo laiką. Šiandien pateikiame dešimt įrenginių, kurių akumuliatoriaus veikimas gali priversti griebtis už galvos. Blogiausių telefonų sąrašas atrodo taip:

  1. Samsung Galaxy S23 FE – 8 val. 28 minutės;
  2. Samsung Galaxy Flip5 – 9 val. 29 minutės;
  3. Redmi Note 13 – 9 val. 49 minutės;
  4. Honor Magic V3 – 10 val. 5 minutės;
  5. Xiaomi 13 Ultra – 10 val. 9 minutės;
  6. Poco X6 – 10 val. 11 minučių;
  7. Redmi Note 13 Pro – 10 val. 16 minučių;
  8. Samsung Galaxy A25 – 10 val. 19 minučių;
  9. Redmi 13 – 10 val. 28 minutės;
  10. Honor 90 – 10 val. 28 minutės.

Jeigu ieškote išmaniojo telefono, kuris pasiūlytų puikų baterijos tarnavimo laiką – rekomenduojame praleisti aukščiau pateiktus modelius. Kaip jau minėjome, tokie telefonai kaip „iPhone 15 Pro Max“, „Galaxy A15“ ar „OnePlus Nord 4“ suteikia beveik 15 ar dar daugiau valandų veikimo, o aukščiau pateikti prietaisai, geriausiu atveju, pasiūlys vos 10 valandų ir 28 minutes veikimo.

Šie rezultatai gauti atliekant testus, kurių metu atliekami skambučių, interneto ryšio, vaizdo transliacijų ir žaidimų bandymai ir tuomet gaunamas bendras aktyvaus naudojimo laikas. Ir būtent aukščiau išvardinti išmanieji telefonai pasižymi pačiais prasčiausiais rezultatais.

O koks yra jums svarbiausias kriterijus, kuomet renkatės naują išmanųjį telefoną? Ar lemiamą vaidmenį įsigyjant prietaisą turi jo baterija, o galbūt kažkoks kitas kriterijus? Pasidalinkite savo pirkimo įpročiais komentaruose.

4 komentarų

Danas

Yra išmaniuju ir prasčiau laikančiu nei čia ivardinti ir net tokiu ,kurie kainuoja,ne 300 euro trigubai daugiau.

Jonas

Nerašyk nesamonių turiu pocox5pro laiko visą dieną aktyviai naudojant.

Aha

Akivaizdu,kad niekad neturėjai normalaus telefono ir neturi su kuo palyginti kaip turi laikyti akumuliatorius. Aš turėjau Samsung M51 - taip pat intensyviai naudojant laikydavo beveik 3 paras. Dabartiniai telefonai palyginus su normaliais - tik laidiniai.

Aha

Poco tikrai baterijos prastai laiko. Turiu poco x3,poco x3 pro,poco x5 pro ir poco x6 pro. Baterijos senka tiesiog akyse. Tiesiog naršant internete,žiūrint youtube ar klausant internetinio radijo. Nusivylimas. Juo labiau,kad jokių žaidimų nežaidžiu ir nėra jokių veikiančių foninių programėlių. Įjungtas internetas, bluetooth ir pastoviai internetinio radijo programėlė veikia prie namų garso sistemos ar ausinių. Į dieną 1 telefoną kurį 2 kart kraunu.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas