Telefonai

Staigmena krepšinį dievinantiems lietuviams: pristatytas riboto leidimo „Galaxy S23 Žalgiris Edition“

Kovo 31 d. technologijų bendrovė „Samsung“ ir Kauno „Žalgirio“ klubas pranešė apie pirmą tokį bendradarbiavimą Baltijos šalyse, išleisdami į rinką riboto tiražo „Samsung Galaxy S23 Žalgiris edition“ rinkinį, į kurį įeina „Galaxy S23“ išmanusis telefonas, „Burga“ sukurtas unikalaus dizaino telefono dėklas ir apsauginis stiklas. Skelbiama, kad rinkinį įsigyti galima visuose „Žalgirisshop.lt“ bei fizinėse „Samsung“ parduotuvėse, o kovo 31 d. Eurolygos rungtynėse vienam laimingajam buvo suteikta galimybė rinkinį laimėti parodžius sugebėjimus krepšinio aikštelėje.

Staigmena krepšinį dievinantiems lietuviams: pristatytas riboto leidimo „Galaxy S23 Žalgiris Edition“

Riboto tiražo rinkinys ne tik išsiskiria krepšinio komandos atributika puoštais aksesuarais, bet ir suteikia galimybę atnaujinta „Žalgiris Insider“ programėle net metus naudotis nemokamai. Tai pirmas kartas Baltijos šalyse, kai technologijų gigantas ir vienas garsiausių krepšinio klubų pradeda bendradarbiauti. Kaip sako, „Samsung Electronics Baltics“ B2B vadovas Vaidas Bielinis, naujausias bendrovės flagmanas tapo dar patrauklesnis.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Šis rinkinys – „Žalgirio“ gerbėjų svajonė ir kartu „Samsung“, „Samsung parduotuvė“ ir „Žalgirio“ dovana. „Galaxy S23 Žalgiris edition“ – puikus rezultatas, kai savo srities lyderiai suvienija jėgas“, – tikina V.Bielinis.

Bendradarbiavimo pradžia džiaugiasi ir Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

„Didžiuojamės pradėdami bendradarbiavimą su vienu stipriausių prekinių ženklų pasaulyje. Visada yra malonu dirbti su rinkos lyderiais, o labiausiai džiugina, kad šios partnerystės vaisiais galės mėgautis „Žalgirio“ gerbėjai. Naujausias išmanusis telefonas, ypatingi aksesuarai, unikalaus dizaino dėklai –komandos gerbėjai šiuo rinkiniu galės džiaugtis kiekvieną dieną“, – neabejoja „Žalgirio“ direktorius.

Rinkinys tikram „Žalgirio“ sirgaliui

Rinkinį įsigijusieji galės džiaugtis ne tik itin kokybiškomis priekine ir galinėmis „Samsung Galaxy S23“ išmaniojo telefono kameromis, ilgai veikiančia baterija bei stulbinančiai greitu procesoriumi, bet ir telefone įdiegtais „Žalgirio“ atributais – animacija, nuotraukomis, užsklandomis bei nemokama, visiškai savo išvaizdą pakeitusios „Žalgiris Insider“ programėlės „Premium“ metine prenumerata, kurios vertė 79,99 Eur.

Programėlės pagalba galima gyvai sekti „Žalgirio“ rungtynių rezultatus, nagrinėti komandinę ir individualią dvikovų statistiką. Be to, čia sirgaliai ras rungtynėms skirtą videoteką bei galės patogiai perskaityti „Žalgirio“ naujienas. Lyg to būtų maža, registruoti programėlės vartotojai turės galimybę atrasti dar daugiau pramogų – dalyvauti spėlionių žaidime ir pretenduoti į prizus, bendrauti rungtynių pokalbiuose su kitais sirgaliais ar reaguoti į pasirodančius programėlės naujienų įrašus ar rungtynių metu pateikti savo atsakymą į interaktyviuosius klausimus.

„Samsung Galaxy S23 Žalgiris edition“ pirkėjai bus kviečiami tapti ir „Žalgiris Insider“ prenumeratoriais. Tokių sirgalių lauks išskirtinis turinys iš komandos gyvenimo, galimybė užduoti klausimus žalgiriečiams, įvairūs konkursai ir žaidimai bei atrakintos papildomos spėlionių žaidimo funkcijos.

Riboto tiražo dėklai – kiekvieno sirgaliaus poreikiams

Kiekviename rinkinyje taip pat galima rasti vieną iš 7 „Žalgirio“ ir „Burga“ sukurtų skirtingų dėklų, kurie ne tik džiugins komandos gerbėjus klubo atributika, bet ir užtikrins apsaugą naujam išmaniajam telefonui. Kas dešimtas įsigijęs rinkinyje ras dėklą su komandos kapitono Edgaro Ulanovo atvaizdu, o vieno iš šimto pirkėjų laukia staigmena – plakatas su Kauno „Žalgirio“ krepšininkų parašais.

Rinkinį sudaro ne tik unikalaus dizaino dėklai ir telefonas, bet pasirūpinta ir apsauga – „PanzerGlass“ apsauginis stiklas pasižymi įbrėžimams ir smūgiams atsparia ekrano apsauga. Be to, stiklas suderinamas su „Galaxy S23“ ekrano ultragarsiniu pirštų atspaudų skaitytuvu, todėl galima lengvai naudotis telefono atrakinimo pirštų atspaudu funkcija.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas