Pastaruosius mėnesius internete vis dažniau buvo kalbama apie „Xiaomi“ planus pristatyti naują operacinę sistemą. Nors Kinijos milžinė į tokias kalbas nereagavo, tačiau spalio pabaigoje viskas apsivertė aukštyn kojomis, kuomet bendrovės vadovas Lei Junas oficialiai pristatė naująją „HyperOS“ vartotojo sąsają.
MEGA IŠPARDAVIMAI – NUOLAIDOS NET IKI 80%, SPAUSKITE ČIA IR PASIRŪPINKITE KALĖDINĖMIS DOVANOMIS JAU DABAR
Naujoji „HyperOS“ nebus visiškai nauja platforma – ji sukurta „Android Open Source Project“ pagrindu bei sujungta su „Xiaomi“ plėtojama daiktų interneto platforma „Vela“. Nesunku nuspėti, jog ši vartotojo sąsaja netrukus pakeis daugelio pamėgta MIUI.
„Xiaomi“ po truputį atnaujina savo išmaniuosius telefonus, jog jie galėtų veikti su naująja „HyperOS“ vartotojo sąsaja, o ji jau prieinama ir kai kuriems bendrovės įrenginiams Europoje. Ir nors ši vartotojo sąsajos versija dar prieinama ne visiems, tačiau išbandyti vieną jos savybę gali visi.
Internete pasirodė nauji ir „HyperOS“ vartotojo sąsajos versijai skirti ekrano paveikslėliai, kuriuos jau dabar galima parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną. Žinoma, juos gali parsisiųsti ne tik „Xiaomi“ įrenginių turėtojai, nes šios ekrano nuotraukos skirtos visiems telefonams.
Išskirtiniai „HyperOS“ vartotojo sąsajos ekrano paveiksliukai
Net 32 naujosios „HyperOS“ sąsajos ekrano paveikslėliai jūsų išmaniajam telefonui. Tinka „Android“ ir „iOS“ įrenginiams.
Pagrindinė „HyperOS“ ekrano paveikslėlių savybė – juose didelis dėmesys skiriamas detalėms. Šiuo metu prieinami net 32 paveikslėliai – kai kurie iš jų yra ganėtinai abstraktūs, o kituose vaizduojami augalai ar kraštovaizdžiai.
Priminsime, jog geros naujienos neseniai pasiekė seną „Xiaomi“ flagmaną. Kompanijos programinės įrangos departamento vadovas Zhangas Guoquanas atskleidė, jog „HyperOS“ jau kitą mėnesį atkeliaus į „Xiaomi 10“ serijos įrenginius. Tiesa, čia bus naudojama „Android 13“ operacinės sistemos versija.
„HyperOS“ kūrimas prasidėjo dar 2014 metais, kai pradėjo kurtis pirmieji daiktų interneto sprendimai. Pirmuosius žingsnius bendrovė žengė 2017 metais, o tada pradėjo kurti naują įrenginių ir taikomųjų programų ekosistemą. Tikslas - ateityje sujungti „dešimtis milijardų prietaisų“, o pirmieji žingsniai jau žengiami ir Europoje.