Telefonų gamintojams – geros naujienos: naujausia statistika atskleidžia gerėjančią situaciją, tuo pasinaudojo dvi bendrovės

Išmaniųjų telefonų gamintojai kasmet pristato gausybę įvairiausių naujienų, tačiau tai niekaip nepadeda įtikinti vartotojų atsinaujinti. Šioje rinkoje jau kuris laikas fiksuojami mažėjantys pardavimai, bet situacija po truputį gerėja.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Telefonų gamintojams – geros naujienos: naujausia statistika atskleidžia gerėjančią situaciją, tuo pasinaudojo dvi bendrovės

Telefonų pardavimai mažėjo jau ne vieną ketvirtį, tačiau patys blogiausi laikai jau gali būti praeityje. Naujausia „Canalys“ ataskaita atskleidžia, jog trečiojo šių metų ketvirčio metu pardavimai mažėjo vos 1 proc., lyginant su analogišku laikotarpiu pernai.

Populiariausiu išmaniųjų telefonų gamintoju ir toliau išlieka Pietų Korėjos milžinė „Samsung“, kuri trečiojo ketvirčio metu pelnė 20 proc. rinkos. Tiesa, šios bendrovės rinkos dalis kiek sumažėjo, lyginant su 2022 metais, kuomet buvo užimama 22 proc. rinkos.

Antroje pozicijoje rikiuojasi JAV technologijų bendrovė „Apple“, kuri pelnė 17 proc. išmaniųjų telefonų rinkos. Trečioje vietoje – „Xiaomi“, kurios pardavimai sudarė 14 proc. visų trečiojo metų ketvirčio pardavimų. Penketuke taip pat rasime „Oppo“ ir „Transsion“, kurios pelnė 9 proc. rinkos.

Remiantis „Canalys“ duomenimis, „Xiaomi“ ir „Transsion“ yra tarp tų gamintojų, kurie sugebėjo pasinaudoti rinkos atsigavimo situacija. Teigiama, kad šios trumpalaikės pergalės gali virsti tvaresne ilgalaike sėkme, jei abi bendrovės „gerai sužais savo kortomis“.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas