Telefonai

Vokiečiai tuoj liks visai be telefonų: apie pasitraukimą iš rinkos paskelbė dar viena milžinė, pirkėjų pasirinkimas tampa vis mažesnis

2022 metais Vokietijos teismai priėmė sprendimą, kuriuo uždraudė Kinijos išmaniųjų telefonų prekių ženklams OPPO ir „OnePlus“ parduoti savo telefonus šalyje dėl patentų bylinėjimosi.

Vokiečiai tuoj liks visai be telefonų: apie pasitraukimą iš rinkos paskelbė dar viena milžinė, pirkėjų pasirinkimas tampa vis mažesnis

Ir dabar „Vivo“ yra naujausias prekės ženklas, kurio laukia toks pat likimas. Įmonė nustojo pardavinėti savo gaminius Vokietijoje ir tai patvirtina jos oficiali svetainė.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Jei apsilankysite „Vivo“ vokiškoje svetainėje, joje nepamatysite jokių produktų. Svetainėje yra pranešimas, parašytas vokiečių kalba. Tai rodo, kad „Vivo“ produktai šiuo metu nepasiekiami Vokietijoje, tačiau įmonės klientų aptarnavimas vis tiek bus prieinamas vartotojams, o ateityje jie gaus programinės įrangos atnaujinimus.

Neaišku, ar šis veiksmas yra laikinas, ar visam laikui, kadangi „Vivo“ nepateikė jokios oficialios informacijos apie uždarymą Vokietijoje. Tačiau tikėtina, kad šio sprendimo priežastis yra ginčas dėl patentų su „Nokia“. „Nokia“ apkaltino „Vivo“ pažeidžiant jos WLAN patentus, o Vokietijos teismas priėmė sprendimą „Nokia“ naudai. Šis sprendimas greičiausiai privertė „Vivo“ pasitraukti iš Vokietijos rinkos.

Be to, pranešama, kad OPPO ir „Vivo“ svarsto galimybę pasitraukti iš kelių Europos rinkų, įskaitant JK. Nors OPPO vis dar derasi su „Nokia“, kad išspręstų problemą, jos veikla Vokietijoje ir kitose šalyse šiuo metu yra stabdoma.

Ginčai tarp Kinijos išmaniųjų telefonų prekių ženklų ir „Nokia“ patentų sukėlė didelių trikdžių Europos rinkoje. Šie prekių ženklai buvo apkaltinti pažeidę „Nokia“ patentus, susijusius su 5G technologija. „Nokia“ agresyviai ėmėsi teisinių veiksmų prieš juos.

Tačiau ši situacija neapsiriboja „Nokia“ ir Kinijos išmaniųjų telefonų prekių ženklais. Patentų bylinėjimosi procesas technologijų pramonėje tampa vis dažnesnis. Kadangi įmonės stengiasi apsaugoti savo intelektinę nuosavybę ir įgyti konkurencinį pranašumą. Tai paskatino vis daugiau teisinių ginčų tarp įmonių, kurie gali būti brangūs ir atimti daug laiko.

Apibendrinant galima pasakyti, kad ginčai tarp Kinijos išmaniųjų telefonų prekių ženklų ir „Nokia“ patentų sukėlė didelių trikdžių Europos rinkoje. Belieka pamatyti, kaip šios teisinės problemos bus išspręstos ir ar šie prekių ženklai grįš į Vokietijos rinką ateityje. Tačiau ši situacija pabrėžia intelektinės nuosavybės apsaugos svarbą ir veiksmingesnės bei racionalesnės patentų sistemos poreikį.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

4 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Vokiete

Jus isitikine, kad vokieciai liks be telefonu? Ziurekit savo subiniu. Ne vienas save gerbiantis vokietis to kinu serpatriebo neperka.

Valdas

Kęstutį-pie OnePlus pirmą kartą girdžiu.
Šiaip visi trys gamintojai tikrai geri.
Tik pas mus nelabai populiarus.Nebet dar OnePlus..

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas