„WhatsApp“ vartotojams Europoje – dar daugiau galimybių: netrukus galėsite mėgautis naujove, kuri turėtų patikti daugeliui

„WhatsApp“ turės iš esmės pakeisti savo žinučių programą, kad ji atitiktų Europos Sąjungos (ES) Skaitmeninių rinkų aktą (DMA).

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„WhatsApp“ vartotojams Europoje – dar daugiau galimybių: netrukus galėsite mėgautis naujove, kuri turėtų patikti daugeliui

Tarp jų – sąveika su kitomis žinučių siuntimo platformomis, o tai kelia didelių sunkumų kūrėjams ir privers iš naujo apsvarstyti požiūrį į naudotojų privatumą ir duomenų saugumą.

Dickas Brouweris, „WhatsApp“ techninis direktorius, interviu su „Wired“ pasidalijo šios integracijos perspektyvomis, kurios prasidės nuo galimybės dalytis balso ir teksto žinutėmis, vaizdais, vaizdo įrašais ir failais tiesiogiai tarp naudotojų įvairiose platformose.

Tai atvers kelią sklandžiam „WhatsApp“ naudotojų bendravimui su tokiomis žinučių siuntimo programomis kaip „Telegram“, „iMessage“, „Google Messages“, „Signal“ ir kitomis, jei tik bus abipusis palaikymas ir laikomasi saugumo protokolų.

„WhatsApp“ primygtinai reikalauja naudoti vienodus signalo protokolu pagrįstus šifravimo standartus visose sąveikos platformose.

„Meta“, kuriai priklauso „WhatsApp“, yra atvira programėlėms, naudojančioms alternatyvius šifravimo protokolus, jei kūrėjai gali įrodyti, kad jos atitinka „WhatsApp“ gairėse nurodytus saugumo standartus.

Trečiųjų šalių paslaugos, prieš prisijungdamos prie „WhatsApp“, taip pat turės pasirašyti susitarimą su „Meta“. Tokio susitarimo detales žadama atskleisti jau kovo mėnesį, pabrėžiant skaidrumo ir patikimumo siekį naujoje skaitmeninėje rinkoje.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas