„Xiaomi“, „Redmi“ ir „Poco“ vartotojai nebegali naudotis savo telefonais: gamintojas padarė klaidą, kuri daug kam sukėlė rimtų nepatogumų, paaiškėjo, kas čia įvyko

Lukas Snarskis

2024-03-06, 09:01

11 komentarai (-ų)

Kinijos technologijų milžinė „Xiaomi“ dar praėjusių metų pabaigoje pristatė naująją „HyperOS“ vartotojo sąsają, kuri pakeičia iki šiol naudotą MIUI. Naujoji „HyperOS“ nebus visiškai nauja platforma – ji sukurta „Android Open Source Project“ pagrindu bei sujungta su „Xiaomi“ plėtojama daiktų interneto platforma „Vela“.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Xiaomi“, „Redmi“ ir „Poco“ vartotojai nebegali naudotis savo telefonais: gamintojas padarė klaidą, kuri daug kam sukėlė rimtų nepatogumų, paaiškėjo, kas čia įvyko

„Xiaomi“ itin aktyviai atnaujinta savo prekiniu ženklu pažymėtus įrenginius, o analogišką atnaujinimą gauna ir „Poco“ bei „Redmi“ išmanieji telefonai. Gamintojas atnaujina vis daugiau savo sukurtų modelių, tačiau nemaža dalis bendrovės produktų vis dar veikia su MIUI vartotojo sąsaja.

Internete pasirodė nemažai bendrovės įrenginių turėtojų skundų, jog po paskutinio MIUI atnaujinimo jie nebegali tinkamai naudotis savo įrenginiais. Tokią informaciją dabar patvirtino ir „Xiaomi“ atstovai, kurie išplatino pranešimą socialiniame tinkle „X“.

Pranešama, jog į kai kuriuos telefonus įdiegus naujausią atnaujinimą, vartotojai nebegali naudotis savo įrenginiais, nebent bus atkurti gamykliniai nustatymai. Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi“ šį atnaujinimą ketino pateikti vartotojams, kurie naudojasi „HyperOS“, tačiau kažkokiu būdu jis atsidūrė ir įrenginiuose su MIUI vartotojo sąsaja.

„Xiaomi“ atstovų komentare teigiama, jog problema jau yra išspręsta ir ji palietė tik labai nedidelę dalį „Xiaomi“, „Redmi“ ir „Poco“ išmaniųjų telefonų turėtojų. Jeigu jums neteko susidurti su šia problema – jums pasisekė, o jeigu vis dėlto negalite naudotis savo prietaisu – jums teks atkurti gamyklinius nustatymus, nes tai yra vienintelis šios problemos sprendimas.

11 komentarų

Darius

Mano Poco F5 su Xiaomi HyperOS veikia puikiai neturiu jokiu nusiskundimu

Audis

Veikti tai veikia, bet gliuchina. Meniu uzlipa ant mygtuku apatiniu kur valdymas, arba gauni skambuti - negali atsiniepti, nes neissoka langas su telefono programos...

Vatnykas

Mano Poco puikiai veikia ir su MIUI. Taip kad Snarski, netriesk čia su savo straipsnių pavadinimais. Jau ne pirma kartą rašai niekus. Apsiramink.

Lukas Snarskis

Tekstas nelabai aktualus senų telefonų naudotojams 😫

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas