Kinijos technologijų bendrovė „Xiaomi“ po truputį atnaujina savo išmaniuosius telefonus, jog jie galėtų veikti su naująja „HyperOS“ vartotojo sąsaja, o ji jau prieinama ir kai kuriems bendrovės įrenginiams Europoje.
MEGA IŠPARDAVIMAI – NUOLAIDOS NET IKI 80%, SPAUSKITE ČIA IR PASIRŪPINKITE KALĖDINĖMIS DOVANOMIS JAU DABAR
„Xiaomi“ ganėtinai aktyviai atnaujina savo įrenginius, kad jie galėtų veikti su „HyperOS“ vartotojo sąsaja, kuri buvo pristatyta praėjusiais metais. Kaip tikriausiai žinoti, ši platforma sukurta „Android Open Source Project“ pagrindu bei sujungta su „Xiaomi“ plėtojama daiktų interneto platforma „Vela“.
Pirmojo ketvirčio metu „Xiaomi“ atnaujino didžiąją dalį naujausių įrenginių, o dabar aiškėja ir modeliai, kurie tokio atnaujinimo sulauks antrojo šių metų ketvirčio metu. Kaip žinia, antrasis ketvirtis prasideda šiandien, balandžio 1 dieną, ir tęsis tris mėnesius.
„HyperOS“ atnaujinimą artimiausiu metu turėtų gauti šie įrenginiai:
- Xiaomi 11 Ultra
- Xiaomi 11T Pro
- Xiaomi Mi 11X
- Xiaomi 11I HyperCharge
- Xiaomi 11 Lite
- Xiaomi 11i
- Xiaomi Mi 10
- Xiaomi Pad 5
- Redmi K50i
- Redmi 13C serija
- Redmi 12
- Redmi 11 Prime 5G
- Redmi Note 11 serija
Kartu su planuojamais atnaujinti įrenginiais, „Xiaomi“ pasidalino ir neseniai atnaujintų prietaisų sąrašu. Jis atrodo taip:
- Xiaomi 13 Pro
- Xiaomi Pad 6
- Redmi 12 5G
- Redmi 12C
- Redmi 11 Prime
- Redmi Pad
- Xiaomi 12 Pro
- Redmi Note 12 5G
- Redmi Note 12 Pro 5G
- Redmi Note 12 Pro+ 5G
- Redmi Note 13 5G
- Redmi Note 13 Pro 5G
- Redmi Note 13 Pro+ 5G
Jeigu dar neatsinaujinote vieno iš aukščiau minėtų įrenginių – rekomenduojame tai padaryti kuo skubiau ir išbandyti naujoves, kurias siūlo „Xiaomi“. Norėdami pasitikrinti ar sulaukėte „HyperOS“ atnaujinimo – turite nukeliauti į telefone esantį nustatymų langą ir ten susirasti „Apie telefoną“ punktą. Tuomet spauskite „Programinės įrangos naujinimas“.
Priminsime, jog „HyperOS“ kūrimas prasidėjo dar 2014 metais, kai pradėjo kurtis pirmieji daiktų interneto sprendimai. Pirmuosius žingsnius bendrovė žengė 2017 metais, o tada pradėjo kurti naują įrenginių ir taikomųjų programų ekosistemą. Tikslas - ateityje sujungti „dešimtis milijardų prietaisų“, o pirmieji žingsniai jau žengiami ir Europoje.