„LeEco Le 2 X527“ apžvalga

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2018-01-19
„LeEco Le 2 X527“ apžvalga
0 Pasidalinimai
502 Peržiūros

Banggood

Dažniausiai perkant itin pigų išmanųjį telefoną – labai gerų rezultatų nesitikime, tačiau šįsyk apžvalga apie tikrai nustebinusį įrenginį. Galbūt esate girdėję apie Kinijos gamintoją „LeTV“, kuris dabar geriau žinomas kaip „LeEco“? Šiandienos apžvalgoje būtent šio gamintojo telefonas. Telefonai.eu pasiekė išmanusis telefonas „LeEco Le 2“, kuris skirtas tarptautinei rinkai, o jo kaina daugumoje internetinių parduotuvių nesiekia 150 JAV dolerių. Būkime atviri – iš pradžių nieko ypatingo nesitikėjimo, o ir apie patį gamintoją žinojome tik tiek, kad prieš keletą metų jis buvo pristatę vieną galingiausių išmaniųjų telefonų tuo metu.

„LeEco Le 2 X527“ apžvalga – telefono dizainas

LeEco Le 2 LeEco Le 2 Dažniausiai perkant tokį pigų išmanųjį telefoną – ypatingų dizaino sprendimų nesitikime. Taip buvo ir šiuo atveju, tačiau „LeEco“ pasiūlytas variantas kiek nustebino. Taip, dizaino sprendimai tikrai nėra unikalūs, tačiau visas korpusas pagamintas iš metalo. Vienas didžiausių „LeEco Le 2“ privalumų yra tas, jog jis yra neįtikėtinai lengvas – nepaisant to, jog telefonas turi 5,5 colių įstrižainės ekraną, tačiau jis sveria vos 154 gramus. Taip, 154 gramus. Metalinis korpusas, pakankamai didelis ekranas, tačiau itin lengvas. Išmanusis telefonas tikrai maloniai laikomas rankoje ir yra itin patogus. Išmanusis telefonas priekinėje dalyje turi, kaip ir turbūt įprasta tokio tipo įrenginiams, lietimui jautrius navigacijos mygtukus, o viršutinėje dalyje rasime LED indikatorių, garsiakalbį ir, žinoma, priekinę kamerą. Dešinėje įrenginio pusėje įmontuoti garso reguliavimo bei įjungimo/išjungimo mygtukai, o kairėje rasime SIM kortelių lizdą. Apatinėje „LeEco Le 2“ dalyje rasime C tipo USB lizdą ir taip, šiame telefone nėra ausinių lizdo. Tikriausiai nieko nenustebins, jog gamintojas į komplektaciją prideda ir specialų adapterį. „LeEco Le 2“ nugarėlėje turi įmontuotą pagrindinę vaizdo kamerą, kuri atrodo kiek didoka, o šalia jos LED blykstę. Kiek žemiau, ganėtinai patogioje pozicijoje rasime pirštų antspaudų jutiklį. Apibendrinant galima būtų pasakyti, jog buvo tikėtasi prieš save išvysti eilinį pigų kinišką telefoną, tačiau šis modelis tikrai paliko puikų įspūdį. Dizaino sprendimai nors ir nėra patys originaliausi, tačiau viskas bendroje visumoje atrodo gražiai, paprastai ir yra itin patogu.

„LeEco Le 2 X527“ apžvalga – telefono ekranas

LeEco Le 2 LeEco Le 2 Kaip tikriausiai jau supratote, „LeEco Le 2“ yra kiek senokas modelis ir nepasižymi berėmiu ekranu. Šis išmanusis telefonas turi 5,5 colių įstrižainės ekraną su Full HD raiška. Galima būtų teigti, jog tai yra visiškai standartinis sprendimas daugumoje kiniškų telefonų – net nesvarbu ar jie biudžetinės ar vidutinės ar aukštos klasės. Deja, tačiau teko kiek nusivilti vaizdu, kuris matomas „LeEco“ išmaniojo ekrane. Nors ekranas pakankamai ryškus, o vaizdas jame puikiai matomas tiek prie prastesnio apšvietimo, tiek ir prieš saulę, tačiau spalvų perteikimas tikrai nėra pats geriausias. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog „LeEco Le 2“ ekrane esantis vaizdas yra tarsi per rūką, nes spalvos yra kiek blankokos. Žinoma, po keletos dienų naudojimosi tai tapo įprasta. Žinoma, vertėtų paminėti, jog gamintojas suteikia pasikoreguoti spalvų lygius ir taip išgauti Jums labiausiai patinkantį vaizdą. Tai tikriausiai yra didžiausias pliusas, kai kalbame apie „LeEco Le 2“ ekraną. Ir nesupraskite mūsų neteisingai – vaizdas yra kokybiškas, ryškus, tačiau spalvų pateikimas yra kiek per blankus. Kaip bebūtų, ekranas tikrai nėra prastas, tačiau ir ne geriausias šioje kainų grupėje.

„LeEco Le 2 X527“ apžvalga – telefono veikimas

LeEco Le 2 LeEco Le 2 „LeEco Le 2“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 652“ procesoriumi, o jo stabilų veikimą užtikrina 3 GB operatyviosios (RAM) ir 32 GB vidinės (ROM) atminties. Sunku būtų nesutikti, jog tokios specifikacijos už šio įrenginio kainą yra tiesiog fantastika. Ir išties, telefono veikimas ne tik, kad nenuvylė, tačiau ir paliko labai puikų įspūdį. Nors telefone naudojama gamintojo sukurta vartotojo sąsaja „EUI“, kuri yra ganėtinai apkrauta, tačiau „LeEco Le 2“ su visomis savo užduotimis susitvarko kone idealiai. Įprastinės užduotys atliekamos itin greitai, o ir atliekant daugiau veiksmų vienu metu įrenginys nepatiria jokių sunkumų dėl to. Tiesa, žaidžiant daug resursų reikalaujančius žaidimus galima pastebėti, jog telefonas šiek tiek kaista. Tai nesukelia jokių problemų, o ir to priežastimi galėtų būti itin plonas ir lengvas korpusas, todėl ar tai yra labai didelis trūkumas – spręsti lieka Jums. Nors iš pradžių iš šio išmaniojo telefono nieko ypatingo nesitikėjome, tačiau išvydę tokius puikius rezultatas šiek tiek pakėlėme reikalavimus šiam įrenginiui,. Ir dėl šios priežasties kiek nuvylė, jog „LeEco Le 2“ vis dar veikia su jau kiek senoka „Android Marshmallow“ operacinės sistemos versija. Žinoma, dėl gamintojo perdarytos vartotojo sąsajos tai sunkoka pastebėti, tačiau faktai lieka faktais ir šiuo atveju būtų labai didelis privalumas sulaukti atnaujinimo bent jau iki „Android Nougot“ versijos.

„LeEco Le 2 X527“ apžvalga – telefono baterija

LeEco Le 2 LeEco Le 2 Išmanusis telefonas savo lengvame ir pakankamai ploname korpuse slepia 3000 mAh talpos bateriją. Lyginant su šių dienų tendencijomis – baterijos talpa yra pakankamai vidutiniška, tačiau rezultatus būtų galima vertinti teigiamai. Ir nors ji nėra ideali, tačiau tikrai pakankamai gera. „LeEco Le 2 X527“ pilno įkrovimo dažniausiai pakanka visai dienai, tačiau, žinoma, viskas priklauso nuo Jūsų naudojimo įpročių. Jeigu esate įprastinis vartotojas, kuriam išmanusis telefonas dažniausiai reikalingas atlikti skambučiams, peržvelgti svarbiausius dalykus internete ir važiuojant namo sužaisti žaidimą – baterija gali tarnauti ir ilgiau. Tačiau jeigu esate žaidimų mėgėjas – stebuklų tikėtis tikrai nevertėtų. Taip, baterijos tarnavimo laikas yra tikrai geras, tačiau tikrai ne pats geriausias. Tiesa, testavimo metu „LeEco Le 2 X527“ paliko puikų įspūdį kuomet buvo peržiūrimi filmai. Šis išmanusis mums leido mėgautis filmais beveik 12 valandų, o tai yra tikrai ganėtinai įspūdingas rezultatas. Tačiau, pavyzdžiui, jeigu mėgstate daug fotografuoti – baterija išsikraus žymiai greičiau.

„LeEco Le 2 X527“ apžvalga – telefono kamera

LeEco Le 2 LeEco Le 2 Šiame išmaniajame telefone viskas yra itin paprasta ir standartiška, jog nestebina ir tai, jog nugarėlėje randame tik vieną vaizdo jutiklį, kuris pasižymi 16 MPx raiška su dviguba LED blykste. „LeEco Le 2“ geba filmuoti 4K raiškos vaizdą bei sulėtintą vaizdą HD raiška. Tačiau po visų specifikacijų esminis klausimas yra ar šis telefonas gali fotografuoti. Visų pirma vertėtų pradėti nuo to, jog vaizdas fiksuojamas pakankamai sparčiai bei taip pat jis greitai sufokusuojamas. Kaip ir įprasta, fotografuojant esant geram apšvietimui – rezultatai pakankamai geri ir galima užfiksuoti tikrai neblogų akimirkų. Tačiau su problemomis įrenginys susiduria kuomet fotografuoti tenką prieblandoje ar tamsoje – pradeda trūkti detalumo, nuotraukose kiek pasimeta spalvos. Rezultatai fotografuojant prieblandoje nėra labai prasti, tačiau esminis trūkumas yra tas, jog ganėtinai smarkiai pasikeičia spalvos. „LeEco Le 2“ kamera tikrai nėra itin prasta, tačiau tamsoje yra geriau fotografuojančių telefonų už šį ir už labai panašią kainą. Verta paminėti ir tai, jog priekinėje įrenginio dalyje rasime 8 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms fiksuoti. Tai pakankamai standartinė kamera, kurios papildomai aptarti tikriausiai net nelabai ir vertėtų. Asmenukę Jums tikrai pavyks užfiksuoti, o gautas rezultatas bus daugiau mažiau vidutiniškas.

„LeEco Le 2 X527“ apžvalga – ar verta pirkti?

LeEco Le 2 LeEco Le 2 Kaip jau ne kartą minėjome apžvalgoje – iš pradžių iš šio išmaniojo telefono nesitikėjome beveik nieko. Tačiau išbandžius „LeEco Le 2“ supratome vieną – tai puikus telefonas, kurie ieško galingo ir pigaus įrenginio. Už tokią kainą būtų sunku rasti geriau veikiantį išmanųjį telefoną. Tai pakankamai paprastas ir iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskiriantis įrenginys. Lengvas korpusas, neblogas ekranas, pakankamai gera baterija, ne prasta kamera ir, žinoma, puikus įrenginio veikimas. Ir visos šios savybės Jums kainuotų maždaug 120 eurų (150 JAV dolerių). Sunku būtų nesutikti, jog tai ne puikus pasirinkimas.

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Doogee S60“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Gretel GT6000“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis

Geriausios kainos

LeEco Le 2

Aliexpress

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo