Aiškėja „Samsung“ planai: rugpjūčio pradžioje bus pristatyti ne tik „Galaxy Note20“ flagmanai, bet ir dar krūva naujienų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-07
Aiškėja „Samsung“ planai: rugpjūčio pradžioje bus pristatyti ne tik „Galaxy Note20“ flagmanai, bet ir dar krūva naujienų
0 Pasidalinimai
1560 Peržiūros

Kalbos apie naujausius „Samsung“ produktus netyla ir toliau. Internete jau kuris laikas sklinda įvairiausi gandai apie „Galaxy Note20“ serijos flagmanus, o taip pat ir apie antrosios kartos „Galaxy Fold“ sulenkiamą telefoną. Kaip bebūtų, dabar pradeda aiškėti ir kada visi šie produktai gali būti pristatyti.

Pasirodė informacijos, jog Pietų Korėjos milžinės „Samsung“ vadovai ketina surengti internetinį pristatymą, kas tikriausiai neturėtų stebinti jau nieko. Dauguma gamintojų šiemet rengia spaudos konferencijas internete, kurių, deja, gyvai stebėti negali niekas. Pranešama, kad toks renginys turėtų įvyki rugpjūčio 5 dieną.

Įdomu ir tai, jog renginio metu turėtų būti pristatyta gerokai daugiau produktų nei buvo tikimasi anksčiau. Kompanijai artimi šaltiniai teigia, jog spaudos konferencijos metu „Samsung“ ketina pademonstruoti ne tik „Galaxy Note20“ serijos įrenginius ar „Galaxy Fold 2“ telefoną, tačiau ir „Galaxy Z Flip 5G“, „Samsung Galaxy Tab S7“, „Galaxy Tab S7+“ bei naująjį „Galaxy Watch 2“ išmanųjį laikrodį.

Primename, kad „Samsung Galaxy Note 20“ turėtų pasižymėti 6,7 colių įstrižainės ekranu, o „Galaxy Note 20 Ultra“ modelis turės 6,9 colių įstrižainės ekraną. Abu šie išmanieji telefonai turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriais bei turėti iki 16 GB operatyviosios (RAM) atminties. Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad Europos rinką šie flagmanai pasieks su „Exynos 992“ procesoriais.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress