Geriausi išmanieji telefonai pagal „AnTuTu“: „Xiaomi“ išsaugojo lyderių pozicijas, tačiau dešimtuke nemažai pasikeitimų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-13
Geriausi išmanieji telefonai pagal „AnTuTu“: „Xiaomi“ išsaugojo lyderių pozicijas, tačiau dešimtuke nemažai pasikeitimų
0 Pasidalinimai
1721 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų testavimo programėlė „AnTuTu“ yra itin populiari tarp tų, kurie nori sužinoti savo naujojo įrenginio galimybes bei palyginti jas su kitais. Visai neseniai šios aplikacijos kūrėjai paskelbė galingiausius praėjusio mėnesio telefonus, todėl kviečiame juos apžvelgti kartu su mumis. Tiesa, šįsyk pateikiama Jums bendrą, „iOS“ ir „Android“ įrenginių dešimtuką.

Pirmoje vietoje, remiantis gegužės mėnesio rezultatais, ir toliau išlieka naujausias „Xiaomi“ kompanijos flagmanas „Mi 10 Pro“, kuris veikia su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi bei turi 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties. Antroje pozicijoje – „Redmi K30 Pro“ išmanusis telefonas, kuris į trečiąją poziciją išstūmė „OnePlus 8 Pro“ įrenginį.

Ketvirtoje pozicijoje gegužės mėnesį – dar vienas išmanusis telefonas su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi ir tai – „Xiaomi Mi 10“. Šis modelis turi 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties. Penktoje pozicijoje rikiuojasi galingiausias „Apple“ flagmanas, kuris buvo pristatytas praėjusių metų pabaigoje – tai „iPhone 11 Pro Max“. Išmanusis veikia su „Apple A13 Bionic“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties.

Antroje lentelės pusėje – „Samsung“ dominavimas. Šeštoje pozicijoje matome „Galaxy S20 Ultra 5G“ modelį, septintoje – „Galaxy S20+ 5G“, o devintoje vietoje atsidūrė „Samsung Galaxy S20+ 5G“ išmanusis telefonas. Aštuntoje vietoje – „Asus“ žaidimų telefonas „ROG Phone II“, kuris veikia su praėjusiais metais išleisti „Snapdragon 855 Plus“ mikroschemų rinkiniu. Dešimtuką užbaigia „iPhone 11 Pro“ variantas su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties.

„AnTuTu“ reitingų rezultatai sudaromi pagal „AnTuTu Benchmark V8“ testų rezultatus, kurie buvo atlikti nuo gegužės 1 dienos iki gegužės 31 dienos, tačiau į lentelę patenka tik tie įrenginiai, kurie buvo ištestuoti bent 1000 kartų. Kaip tokį galingiausių išmaniųjų telefonų dešimtuką vertinate Jūs? Ar tarp šių modelių yra ir tas, kurį naudojate Jūs?


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi K30 Pro

Aliexpress

Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 Pro 5G

Aliexpress

Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 5G

Aliexpress

Gearbest
634€

Geriausios kainos

OnePlus 8 Pro

Aliexpress

Geriausios kainos

Apple iPhone 11 Pro Max

Aliexpress